انعکاس گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در رسانه‌های خبری و اجتماعی و تلویزیونها و روزنامه‌های معتبر

انعکاس گردهمایی

مدیا اکسپرس:‌ رانجان کوماری از هند گفت: تحت رهبری خانم رجوی، می‌توان و باید آزادی را به ایران آورد

 

 

 

 

 

 

 

 مدیا اکسپرس:‌ هیأتهای فرانسوی و زنان در گردهمایی ایران آزاد در پاریس سخنرانی کردند

هیأت فرانسه شامل شهردار ویلپنت، دومینیک لوفور، آلان نری و میشل دو ووکولر بودند، شهردار شهری که در آنجا گردهمایی برگزار می‌شد از مریم رجوی رئیس‌جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت ایران استقبال کرد.

دیگر اعضای هیأت به نقض حقوق‌بشر در ایران اشاره کردند و گفتند فرانسه از حقوق‌بشر حمایت می‌کند. در کل هیأت فرانسوی از مقاومت ایران و از تلاشها برای ایجاد تغییر واقعی در ایران حمایت کردند. آنها همچنین به مریم رجوی و تلاشهایش برای آوردن دموکراسی به ایران اشاره کردند.

سناتور آلن نری از فرانسه گفت، ما از یک ایران آزاد حمایت می‌کنیم. ما متعهد به آرمان آنها شده‌ایم“.

مدیا اکسپرس افزود:‌هیأت زنان به رهبری رانجان کوماری از هند سخنرانی خود را با به اشتراک گذاشتن حمایتش از مقاومت ایران شروع کرد. کوماری گفت، ”تحت رهبری خانم رجوی، آنها می‌توانند و باید آزادی را به ایران بیاورند“. وی همچنین به تلاشها و پیشرفتی که انجام شده برای آوردن برابری زن و مرد در این جنبش، به‌طور مشخص علیه بنیادگرایی اشاره کرد. وی به نسلی از رهبران زن قدرتمند که بخشی از جنبش هستند، اذعان کرد.

کوماری گفت، ”این جنبش آماده است تا تغییر دموکراتیک در ایران را محقق کند. شما تقریباً به هدف رسیده‌اید. زنان با شایستگی این جنبش را به سمت آزادی و دموکراسی واقعی رهبری کردند… . پیروزی شما یک پیروزی برای همه زنان خواهد بود“.

این گردهمایی یادآور جنایتهای رژیم ایران علیه شهروندان خود و امنیت منطقه و جامعه جهانی است  
تلویزیون العربیه به پخش سخنرانی امیر ترکی فیصل پرداخت. امیر ترکی فیصل در سخنرانی خود با تشکر از خانم رجوی و سید احمد غزالی به‌خاطر دعوتش به کنفرانس سالانه گفت که در این کنفرانس فرزندان ایران شرکت دارند آنهاییکه از ظلم حکومت ولایت فقیه کشور را ترک کردند و همچنین نمایندگان بسیاری از کشورها در این جا حضور دارند که از تروریسم حکومت ولایت فقیه که بزرگترین حامی تروریسم است، بسیار رنج می‌برند.

این گردهمایی برای یادآوری جنایتهای این رژیم علیه شهروندان خود و علیه همسایگان و علیه امنیت و ثبات منطقه‌یی و بین‌المللی به جامعه جهانی است.

 

اسکای نیوز عربی: مریم رجوی در گردهمایی سالانه مقاومت ایران: سرنگونی رژیم ولایت فقیه حاکم بر ایران امری ممکن است

 

مریم رجوی به ۱۱تظاهرات بزرگی که با وجود سرکوب در سال گذشته انجام شده است اشاره کرد و گفت: «چنین ابعادی از تظاهرات بی‌سابقه بوده و نشان‌دهنده یک خشم عمومی نسبت به رژیم فرقه‌گرای حاکم بر کشور است».

خانم رجوی با اشاره به ضعف رژیم ولایت فقیه گفت «آنان در سه‌ جنگ فرسایشی در خاورمیانه خودشان را گیر انداخته‌اند و اگر از هر کدام خارج شوند وضعشان خطرناک خواهد بود».

پرزیدنت شورای ملی مقاومت تأکید کرد که «نیروهای با انگیزه برای تغییر وجود دارند که بسیار قوی هستند و این شرایط را که زمینه‌ساز سرنگونی رژیم است تشخیص می‌دهند».

وی افزایش باور قدرتهای جهانی برای لزوم سرنگونی رژیم ولایت فقیه و اشتباه بودن سیاست مماشات را یادآوری کرد.

در این گردهمایی دهها هزار ایرانی و صدها شخصیت با گرایشهای مختلف سیاسی از پنج قاره جهان از جمله هیاتهای پارلمانی و کارشناسان بانفوذ در سیاست خارجی و امنیت ملی از آمریکای شمالی و اروپا و شخصیتها و مسئولانی از کشورهای عربی و اسلامی حضور دارند.

 

سایت دیپلوماتیک آبزرور: گردهمایی عظیم برای یک ایران آزاد؛ دخالتهای رژیم ایران در منطقه را متوقف کنید

  

به مدت ۳۸سال ایران به یک زندان بزرگ تبدیل شده است جایی که امروز ۸۰میلیون در داخل کشور خودشان به‌گروگان ‌گرفته‌شده‌اند.

پیام ما: تغییر رژیم در ایران اجتناب‌ناپذیر است.
زمان آن فرا رسیده که جامعه بین‌المللی آرزوی مردم ایران برای تغییر رژیم توسط مردم ایران را به‌رسمیت بشناسد.

زمان آن برای همه دولتها فرا رسیده که با صلح بایستند و همه اقدامات ضروری را برای اخراج رژیم ایران از منطقه به‌طور مشخص سپاه پاسداران و نیروهای نیابتی‌اش از سوریه را انجام دهد.

برای گردهمایی عظیم یک ایران آزاد در اول ژوئیه ۲۰۱۷ در پاریس به ما بپیوندید.

در روز شنبه اول ژوئیه ۲۰۱۷ ما یک پخش مستقیم اینترنتی از این گردهمایی خواهیم داشت، بنابراین شما می‌توانید این واقعه مهم را از اول تا آخر روی این سایت ببینید.

 

واشینگتن تایمز: پخش مستقیم گردهمایی ایران آزاد ـ به پیش با مقاومت ایران، تغییر در دسترس است

واشینگتن تایمز با عنوان پخش مستقیم گردهمایی ایران آزاد ـ به پیش با مقاومت ایران، تغییر در دسترس است در شماره امروز خود نوشت:
روز شنبه ا ژوئیه ۲۰۱۷، ایرانیان از ۵قاره در حمایت از مقاومت ایران درپاریس، فرانسه برای گردهمایی ایران آزاد تجمع می‌کنند تا که خواست اکثریت مردم ایران برای تغییر رژیم را منعکس کنند.

با عنوان ”به پیش با مقاومت ایران، تغییر رژیم دردسترس است ”، این گردهمایی همزمان با تداوم سرکوب و مداخله خودسرانه منطقه‌ای، صدور تروریسم و توسعه موشک بالستکیی توسط رژیم ایران می‌باشد که تأکیدی بر ضرورت سیاستی قاطع در برابر حکومت مذهبی حاکم می‌باشد.

این گردهمایی امتداد فعالیتهای گسترده علیه رژیم مذهبی در داخل ایران است که قبل از انتخابات نمایشی ریاست‌جمهوری شروع شد و از آنزمان ادامه و گسترش داشته است.

گروهی از برجسته‌ترین مقامات پیشین دوحزبی، نمایندگان کنگره و رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران که سخنران اصلی خواهد بود، در برابر شرکت کنندگان سخنرانی خواهند کرد.

نیوت گینگریچ، سناتور جوزف لیبرمن، لویی فری، تام ریج، مایکل موکیزی و ژنرال جرج کیسی در میان سخنرانان آمریکا می‌باشند.

 

 

تلویزیون العربیه الحدث؛ مریم رجوی:‌ جوانان مجاهدین خلق به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم ولایت فقیه ادامه خواهند داد
تلویزیون العربیه الحدث نیز سخنرانی خانم رجوی را پخش کرد. مریم رجوی گفت: رژیم ایران، مجاهدین خلق را مسئول شکستش در انتخابات می‌داند وی افزود جوانان مجاهدین خلق به مبارزه خود تا سرنگونی رژیم ولایت فقیه ادامه خواهند داد

 

 

اسکای نیوز:‌ مقامهای فرانسوی از دولت و رئیس‌جمهور فرانسه خواستند که سیاستهایش در رابطه با رژیم ایران را تغییردهد

 اسکای نیوز از گردهمایی پاریس گزارش داد:‌ مقامهای فرانسوی از دولت فرانسه و رئیس‌جمهور ماکرون خواستند که سیاستهایش در رابطه با رژیم ایران تغییردهد آنها تأکید کردند که رژیم ایران به التزامات بین‌المللی‌اش احترام نمی‌گذارد و در امور کشورهای همسایه دخالت می‌کند

 انها گفتند آزادی شعار فرانسه است پس باید از مقاومت ایران برای دستیابی به آزادی وایستادگی در برابر بنیادگرایی دینی که رژیم تهران آن را نمایندگی می‌کند، حمایت کند.

 اسکای نیوز افزود:‌ مقاومت ایران امروز از جامعه جهانی می‌خواهد که از پروژه آن برای سرنگونی رژیم ایران و محاکمه مسئولان اعدامهای سال ۶۸حمایت کند

 

اسکای نیوز:‌ هیأتهای خارجی به‌ویژه هیأتهای فرانسوی و بلژیکی و اروپایی تأکید کردند که اندیشه خانم رجوی بر روی تساوی مرد وزن استوار است

  اسکای نیوز در گزارش دیگری از گردهمایی پاریس گفت:رژیم ایران در داخل ایران و در کشورهای دیگر مردم را کشتار می‌کند. این رژیم به کشورهای دیگر تروریسم صادر می‌کند و در امور آنها دخالت می‌کند. با بنیادگرایی و از طریق شبه‌نظامیان فرقه‌گرا تروریسم خود را صادر می‌کند. در نتیجه سازماندهندگان کنفرانس می‌گویند آنها الترناتیو دموکراتیک و جایگزینی کوشا برای برقراری تساوی میان مردان و زنان هستند. هیأتهای خارجی به‌ویژه هیأتهای فرانسوی و بلژیکی و اروپایی تأکید کردند که اندیشه خانم رجوی بر روی تساوی مرد و زن استوار است و آنها در برخوردشان با اپوزیسیون ایران این موضوع را لمس می‌کنند.

 

اسکای نیوز با پخش مستقیم گردهمایی گزارش داد گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران هم‌اکنون در پاریس در حال برگزاری است.
گردهمایی سالانه اپوزیسیون ایران در پاریس با حضور حقوقدانان و سیاسیون غربی و عربی تحت شعار ایران آزاد در حال برگزاری است. اپوزیسیون ایران همچنین بر آزادی بیان و دموکراسی و حقوق‌بشر در ایران و صلح و ثبات در منطقه تأکید می‌کند.
اپوزیسیون ایران همچنین فراخوانهایی به جامعه جهانی مبنی بر فشار بر رژیم ایران داده که مانع از سیاستهای برهم زننده ثبات در منطقه شوند.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *