لاجوردی دژخیم مجازات شد و علی‌اکبر اکبری به شهادت رسید

علی‌اکبر اکبری .

لاجوردی دژخیم مجازات شد و علی‌اکبر اکبری به شهادت رسید

۱شهریور ۱۳۷۷ – ۲۳ اوت۱۹۹۸ :
روز اول شهریور سال ۱۳۷۷ اسدالله لاجوردی سردژخیم شکنجه‌گاههای خمینی و قساوت‌پیشه‌ترین جلاد تاریخ ایران و از آمران و عاملان شکنجه و قتل هزاران زندانی سیاسی، مجازات شد و توسط قهرمان ملی ایران علی اکبر اکبری با شلیک یک گلوله در مغزش از پای درآمد و در زباله‌دان تاریخ جای گرفت.
لاجوردی، هیولای آدمخواری بود که شقاوت را از خمینی آموخته و شکنجه تا فراسوی مرز طاقت انسانی را علیه جوانان و نوجوانان مجاهد و مبارز این میهن در زندانها اعمال می‌کرد و به‌نماد شقاوت و قدرت‌پرستی شوم آخوندها تبدیل شده بود.
هلاکت لاجوردی، ضربه‌‌‌‌‌‌‌سنگینی به‌نظام پوسیده ‌‌‌‌‌‌‌آخوندی وارد آورد و متقابلا موجب شادمانی مردم در سراسر ایران و جامعه‌‌‌‌‌‌‌ایرانیان در سراسر جهان گردید.
آخوند خاتمی که در آن زمان رییس‌جمهور رژیم پلید بود، ماسک مدره‌نمایی را از چهره‌اش برداشت و از جلاد بدنام نظام آخوندی، به‌عنوان «خدمتگزار مردم» یاد کرد و به‌این‌ترتیب، دعاوی دروغین اصلاح‌طلبی آخوندی را با سمبل شقاوت و خون‌آشامی مهر کرد و نشان داد که آخوند مدعی اصلاحات با سایر آخوندها هیچ فرقی نداشته و با منفورترین شکنجه‌گر تاریخ ایران در یک صف قرار دارد.
مجاهد قهرمان علی‌اکبر اکبری فرزند دلیر مردم ایلام بود که ۱۹ سال بیشتر نداشت و پس از شلیک به‌لاجوردی دژخیم، حین درگیری با مزدوران، مجروح شد.
آن‌گاه جلادان جسم نیمه‌جان او را به‌زیر وحشیانه‌ترین شکنجه‌ها برده و وی را به‌شهادت رساندند.
 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *