معذرت‌خواهی و ابراز تأسف فرید شاه کرمی از ارتباط با مأموران وزارت اطلاعات

معذرت‌خواهی و ابراز تأسف فرید شاه کرمی از ارتباط با مأموران وزارت اطلاعات

توضیح: فرید شاه کرمی درخواست انتشار نامه زیر را کرده است. این نامه به مسئولین دفتر مجاهدین در تیرانا داده‌شده. به گفته فرید شاه کرمی یک مأمور وزارت اطلاعات به نام د.ک. که خود را خبرنگار معرفی می‌کرده وی را فریب داده و نهایتاً او را در کنار مزدور افشاشده‌ای به نام رحمان محمدیان (اسیر سابق جنگ ۸ ساله) در یک برنامه تلویزیونی مستهجن علیه مجاهدین مورد سوءاستفاده قرار داده است. لجن پراکنی و اقدامات تروریستی مأموران وزارت اطلاعات در پوشش خبرنگار علیه مجاهدین توسط پلیس آلبانی در دست بررسی است و بخشی از آن در کنفرانس مدیرکل پلیس در اول آبان علنی شد.

فرید شاه کرمی وزارت اطلاعات
فرید شاه کرمی و توطئه وزارت اطلاعات

معذرت‌خواهی و تأسف از ارتباط با مأموران وزارت اطلاعات

اینجانب فرید شاه کرمی از ۱۶سالگی در سال ۲۰۰۹ همراه با پدر و مادرم و برخی دیگر از اعضای خانواده از ایران به قرارگاه اشرف رفتیم. در آن زمان اشرف تحت محاصره و زیر حمله بود من در آن زمان سن قانونی نداشتم و خانواده ما قبول نکردند که از اشرف برویم چون واقعاً ما را مجاهدین قبول نمی‌کردند. نهایتاً من را برای تحصیلات دبیرستان در آموزشگاه اشرف قبول کردند بعداً من و همه افراد این خانواده با مجاهدین به لیبرتی رفتیم. بعد من را با هزینه بسیار به آلبانی فرستادند و از همان زمان بی‌دریغ به من کمک کردند تا دنبال زندگی مطلوب خود بروم. بیش از سه سال هم ماهیانه پول دادند.

من خیلی ناراحت و متأسفم که علیرغم همه رسیدگی‌ها و کمک‌های سازمان و ابلاغیه قطع رابطه کمک مالی که در ۵مرداد۱۳۹۸ به من دادند وزارت اطلاعات سر راه من قرار گرفت. و من را فریب داد و مرا در یک برنامه تلویزیونی مستهجن در آلبانی مورد سوءاستفاده قراردادند برنامه‌ای که در آن مزدورانی همچون رحمان محمدیان(اسیر سابق جنگی در جنگ هشت‌ساله ایران و عراق که مجاهدین او را آزاد کرده بودند) علیه سازمان به لجن پراکنی پرداختند که چیزی جز خیانت نیست. که این‌ها هر وقت لازم باشد با جزئیات کامل برای سازمان خواهم گفت. آنچه الآن بعد از انتشار مطالب در سایت ایران افشاگر برایم روشن شد و مهم است این است که دیگر طعمه رژیم نشوم و بتوانم رژیم را افشا کنم و در دهان رژیم بزنم تا دیگر از این غلط‌ها نکند. در قدم اول خواهشمندم به خاطر حفظ آبروی خودم نامه‌ام را منتشر کنید.

فرید شاه کرمی

۲۰/۸/۱۳۹۸

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *