نامه امیرمهدی صمدیه در اعتراض به مددرسانی بی بی سی به گشتاپوی آخوندی

این‌جانب امیرمهدی صمدیه

جزو هواداران سازمان مجاهدین خلق ایران در تیرانا هستم. من مدت چهار سال در تیرانا زندگی شخصی خودم را دارم. ازآنجاکه سالیان در پیش مجاهدین بودم. گواهی می‌دهم مجاهدین یکی از بهترین فرزندان ایران‌زمین هستند.

کسانی که زندگی‌شان را صرف دو دیکتاتور کردند، من افتخار می‌کنم جزو یکی از هواداران این سازمان هستم.

حقیقت اینکه از شنیدن برنامه مزدوران بنام حسن حیرانی و رحمان محمدیان و غلامعلی میرزایی در برنامه‌ای که شما در پشتیبانی از رژیم ایران برعلیه مجاهدین ترتیب داده بودید بسیار برآشفتم. من از نزدیک این مزدوران که از سفارت رژیم پول می‌گیرند را می‌شناسم و خودم شاهد این بودم: حسن حیرانی در کلاس‌های که این دولت برای ما می‌گذاشت دنبال این بود که افراد را به سمت رژیم بکشاند به‌عنوان‌مثال  با پول سفارت رژیم کلاس زبان  می‌گذاشت تا نفرات را فریب داده و به کلاس بکشاند تا با رشوه زمینه جلب  و جذب  نفرات برای رژیم شود یا اینکه همین مزدور درکلاسهای درس مصطفی محمدیان یکی از مأموران شناخته‌شده وزارت اطلاعات بود را می‌آورد علیه سازمان حرف بزند و افکار عمومی را به سمت رژیم بکشاند.

اتفاقاً دیدم مصاحبه اخیر این مزدور حسن حیرانی که چگونه حرف‌های سراسر دروغ می‌زد تا از رژیم ایران بتواند پول بگیرد و تماماً حرف‌هایش دیکته شده رژیم ایران را از بلندگوهای شما می‌گفت من این عمل کثیف برنامه شمارا که همدستی با رژیم ایران است را محکوم می‌کنم.

من به‌عنوان یک هوادار سازمان که سالیان آنها را از نزدیک می‌شناسم  باید بگویم نمی‌شود با دروغ‌بافی و شیطان سازی حق را پنهان کرد.

آن‌ها به‌واقع پیشتازان و فداکارترین نفرات برای آزادی مردم ایران و سرنگونی این رژیم هستند.

امیرمهدی صمدیه

۹۸٫۸٫۲۴

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *