نکیسا بامداد:‌ صدور تروریسم به نام مدافعان حرم در جنگ سوریه

نکیسا-y222

چندی پیش رژیم آخوندی یک ویدئوی تبلیغاتی از آموزش نظامی به کودکان با عنوان «مدافعان حرم» پخش کرد که در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای یافت. در این ویدئو نشان داده می‌شد که رژیم نوجوانان را آماده می‌سازد تا به جنگ در خاک سوریه اعزام شوند.

این اقدام ضد بشری رژیم یادآور اعزام هزاران دانش‌آموز به جبهه‌های جنگ ضد میهنی با عراق می‌باشد که بخش عمده آن‌ها بر روی میدان‌های مین پرپر شدند و در اینجا متوسل شدن رژیم به این‌گونه اقدامات پلید بیانگر این واقعیت است که کفگیر رژیم در جنگ سوریه به ته‌دیگ خورده است.
واقعیت این است که رژیم آخوندی همواره در حق کودکان ایرانی، سوری و عراقی مرتکب جنایت شده است. اکنون هم که در مخمصه بزرگ سوریه گیر نموده در امتداد ۵ سال جنگ جنایت‌کارانه در سوریه، ده‌ها هزار کودک معصوم سوری را با همکاری اسد و روسیه توسط بشکه‌های انفجاری و بمب‌های خوشه‌ای و … تکه‌تکه کرده است که صحنه‌های دل‌خراشی که بر روی اینترنت منتشر می‌شود، دل هر انسانی را به درد می‌آورد، کما اینکه رژیم بسیاری از نوجوانان افغان را نیز در جنگ سوریه به کشتن داده است.
در همین رابطه واشینگتن تایمز طی مقاله‌ای درباره ترفندهای رژیم آخوندی برای اعزام نوجوانان به جنگ علیه مردم سوریه نوشت: “رژیم ایران از پسران خردسال خواسته است تا برای جنگ در سوریه داوطلب شوند. این اقدام نشانی از این است که ارتش این رژیم در جنگ ۵ ساله سوریه تلفات زیادی داده است”.

همچنین در این ویدئو می‌بینید که یک پاسدار بسیجی کهنه‌کار که لابد تا این لحظه در کارنامه ننگینش نوجوانان بسیاری را به جبهه‌های جنگ فرستاده و موجبات کشتار آنان را فراهم کرده، مبلغ این است که این بار نیز کودکان را به جنگ و کشتار علیه مردم سوریه بفرستد. درنهایت گردانندگان این برنامه ضد انسانی می‌کوشند تا در لفافه با به‌کارگیری اشعار و ابیاتی احساسی و با برانگیختن عواطف و احساسات مذهبی و هیجانی نوجوانان، آنان را فریفته و راهی کشتارگاه سوریه کنند.
حکومتی که خود در طی بیش از سی‌وهفت سال گذشته نشان داده است که به‌رغم ادعاهای دینی هیچ‌گونه پایبندی نسبت به دین و آئین و مذهب ندارد و پیروان همه ادیان و ملیت‌ها را به تخت شکنجه و شلاق بسته و یا بر چوبه‌های دار آویزان نموده اما در اینجا در راستای منافع خود با شارلتان بازی خاص آخوندی، شعر و موزیک و موسیقی را به‌نحوی‌که تأمین‌کننده مقاصد شوم وی باشد تلفیق کرده تا نه‌تنها کودکان بلکه حتی به‌زعم خود احساسات والدین آن‌ها را نیز برانگیزاند. در همین رابطه اگر به یاد داشته باشید در روزهای داغ اعتراضات گسترده اجتماعی در سال ۱۳۸۸ “آریا آرام نژاد” در همسویی با اعتراضات مردمی ترانه‌ای بنام “علی برخیز” را خواند که مورد خشم و غضب رژیم قرار گرفت و باعث گردید تا وی دستگیر و راهی زندان شود. اما در اینجا چون هدف رژیم منافع خودش می‌باشد به کودکان خردسال ترانه‌ای آموزش می‌دهد که در بیت بیت آن شاهد تبلیغ برای ترور و تشویق برای تجاوز و کشتار و انجام انتحار و خودکشی با عنوان مسخره مدافعان حرم هستیم.
کودکان سرمایه‌های بزرگ کشور به‌حساب آمده و بی‌شک نیازمند حمایت و پشتیبانی هستند تا در فضا و بستری امن و آرام، با روح و روانی سالم رشد کرده تا مسیر آینده جامعه را بسازند و آن را شکوفا کنند. اما رژیم ضد بشری آخوندی مستمراً طراحی می‌کند که چگونه این گل‌های نا شکفته را برای مقاصد پلیدش پرپر کند.
بر اساس گزارش‌های مطبوعات جیره‌خوار خود رژیم، کودکان ایرانی از هیچ حق‌وحقوقی برخوردار نیستند. در اثر اعمال سیاست‌های کارگزارانی به‌غایت دزد و فاسد، شاهد درج گزارش‌های تکان‌دهنده‌ای از خریدوفروش کودکان و به بردگی گرفتن آنان هستیم.
بسیاری از کودکان ایرانی در استان سیستان و بلوچستان تنها در حسرت داشتن یک شناسنامه‌اند و در حال حاضر به دلیل وجود منحوس مافیای سپاه و برادران قاچاقچی و گسترش فقر و اعتیاد، شاهد تولد کودکانی معتاد از مادرانی کارتن‌خواب هستیم که دچار سرنوشت‌های بسیار تلخ و دردناکی می‌شوند.
در همین رابطه عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور رژیم روز دوشنبه ۱۷ خرداد ۹۵ در جلسه علنی مجلس اعتراف کرد که آمار بیکاری در مناطقی از کشور بالای ۶۰ در صد می‌باشد! او همچنین گفت که ۱۱ میلیون ایرانی حاشیه‌نشین داریم و در حال حاضر طبق آمار غیردقیق همین نظام با سه و نیم میلیون بیکار و یک و نیم میلیون معتاد در کشور مواجه هستیم. بر اساس این گزارش، سالانه ۶۰۰ هزار تن به تعداد زندانیان افزوده می‌شود و به دلیل بی‌ثباتی در جامعه و ارکان خانواده، رشد آماری طلاق نیز از دیگر ویژگی‌های منحوس همین نظام است.
بنابراین در جامعه‌ای چنین بیمار و آشفته، به دام انداختن و فریفتن کودکان فقیر که غرقِ محرومیت‌ها و نداشته‌ها هستند توسط سوداگران مرگ سپاه پاسداران کار سختی نیست.
اما در مقابل بچه‌های همین کارگزاران و دیگر آخوندهای جنایتکار و سران نظام در بهترین دانشگاه‌ها و مدارس اروپا و امریکا تحصیل می‌کنند و هرگز حاضر نیستند تا ثانیه‌ای به مدافعان حرم پیوسته و جان‌فشانی کنند.
علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس رژیم گفته است: «از فرزند وزیر و وکیل تا آقازاده نماینده و مشاور رییس‌جمهور در خارج از کشور تحصیل می‌کنند»!.
این نماینده مجلس آخوندی همچنین اعتراف کرد: «بر اساس برخی آمار‌‌ها در حال حاضر بیش از چهار هزار نفر از فرزندان مقام‌های مختلف جمهوری اسلامی در خارج از ایران تحصیل می‌کنند …».
بنابراین حکومتگرانی که فرزندان و نوه‌های خودشان را به اعتراف نماینده مجلس خودش در ناز و نعمت به فرنگ و کشور شیطان بزرگ می‌فرستند اما در عوض سهم کودکان مردم در لایه‌های مختلف اجتماعی به‌ویژه در فقیرترین لایه‌های جامعه، جز شستشوی مغزی و سواستفاده از احساسات پاکشان نیست. این کودکان همچون تخته‌پاره‌ای بر روی امواج آشفته جامعه غارت‌شده، رهاشده و آخوندها و پاسداران گرگ‌صفت رشته احساساتشان را به دست گرفته و با سو استفاده از آنان تحت عنوان مدافعان حرم اما در عمل به‌عنوان گوشت دم توپ مورد سوءاستفاده قرارشان می‌دهند تا به اهداف شوم خود برسند.
واقعیت این است که رژیم زهر خورده و رو به سقوط آخوندی در وحشت از سرنگونی نظام فاشیستی‌اش با چنگ انداختن بر سوریه تلاش می‌کند با صدور تروریسم و بنیادگرایی در آنجا، چند صباحی به بقای خودش بیفزاید و با ارسال سلاح و امکانات برای مزدورانش از قبیل حزب‌الله، به دنیا چنگ و دندان نشان می‌دهد.
این مسئله نشان‌دهنده ضعف و استیصال رژیم هست و بدون شک مخمصه سوریه رژیم را وادار خواهد ساخت که بعد از نوشیدن جام زهر تن به جام زهرهای ۲ و ۳ نیز بدهد که درنهایت راه به سرنگونی‌اش خواهد برد.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *