چند حادثه همزمان تروریستی در لندن؛ زیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو + تصویر

 

2017642100285555731

پلیس لندن طی بیانیه‌یی اعلام کرد ۶نفر در جریان حملات تروریستى کشته و بیش از ۳۰نفر زخمی شده‌اند. سه مهاجم این حملات تروریستی کشته شده‌اند
نخست وزیر و پلیس انگلستان این وقایع را تروریستی خوانده‌اند. وزارت‌خارجه آمریکا اعلام کرد: ما تحولات مربوط به حادثه لندن را زیر نظر داریم.
 
 
بنا بر گزارش پلیس لندن یک خودروی ون امروز عصر ۱۳خرداد ۹۶ عابران پیاده را روی پل معروف این شهر ”لاندن بریج ”زیر گرفته است، هم‌زمان با این حادثه در محله‌ای نزدیک به این پل یک مرد در رستورانی چند نفر را چاقو زده است.
 
زیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندن 
 
همچنین غیر از این دو حادثه گفته می‌شود واقعه مشابهی هم در منطقه واکسال لندن روی داده که پلیس در حال رسیدگی به آن است.
کشته شدن یک نفر در حادثه زیر گرفتن عابران پیاده در روی پل لاندن بریج توسط پلیس تأیید شده است.
 
 زیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندن
 
در کنار این سه حادثه همزمان حادثه دیگری گزارش شده مبنی بر این‌که در یک رستوران در لندن درگیری روی داده که در جریان آن دو نفر چاقو خورده‌اند.
واقعه تیراندازی در منطقه بورو مارکت لندن نیز توسط پلیس در دست پیگیری است.
یک شاهد عینی می‌گوید در محله بورو مارکت مردی با قمه بزرگ وارد یک رستوران شده و چند نفر را مجروح کرده است. و پس از آن تیراندازی صورت گرفته است.
 زیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندن
 
منطقه‌ بورو مارکت که اکنون در محاصره پلیس است فاصله بسیار کمی با لاندن بریج دارد.
هنوز  پلیس از وجود ارتباط بین این حوادث سخنی نگفته است . 

زیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندنزیر گرفتن عابران با خودرو، تیراندازی و حمله با چاقو در لندن

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *