جزییات بیشتری از حمله موشکی به لیبرتی

موشکباران لیبرتی222

فروند موشک ۲۴۰میلیمتری فلق ۱ با کلاهک جنگی به وزن ۵۰ کیلو به سمت لیبرتی شلیک شد
موشکها توسط صنایع سپاه پاسداران بر روی یک تریلی تعبیه شده بود
بر اساس گزارشهای دریافتی از درون رژیم آخوندی و آثار به جا مانده از موشکهای شلیک شده جزییات جدیدی از حمله موشکی ۱۴ تیر به لیبرتی که ۵۰ مجروح و مصدوم بر جای گذاشت، به اطلاع عموم می‌رسد:
۱-تصمیم حمله موشکی از سوی خامنه‌ای در واکنش به روند انتقال ساکنان از عراق گرفته شد و هدف آن گرفتن تلفات هر چه بیشتر از مجاهدین بود. این مأموریت را قاسم سلیمانی سرکرده نیروی تروریستی قدس و پاسدار سرتیپ ایرج مسجدی معاون او به شبه‌نظامیان ابلاغ کردند.
۲-موشکهای شلیک شده ۵۰ فروند موشک ۲۴۰ میلیمتری موسوم به فلق ۱ ساخت صنایع سپاه پاسداران بود. وزن این موشک ۱۱۱ کیلوگرم و کلاهک جنگی آن ۵۰ کیلوگرم است و دارای سوخت جامد و دو مرحله‌یی ست. برد این موشکها ۱۰ کیلومتر است.
۳- شلیک موشکها در ساعت ۲۰۳۵دقیقه به وقت محلی شروع شد و شماری از آنها در بیرون لیبرتی از جمله در روستای العراقیه فرود آمد.
۴-موشکها در لیبرتی گودالهایی با قطر ۴ متر و عمق یک و نیم متر ایجاد کردند.
۵-سکوی پرتاب موشکها در دسته‌بندیهایی ۸تایی روی یک تریلی در صنایع سپاه پاسداران تعبیه شده و به شبه‌نظامیان وابسته به نیروی تروریستی قدس در عراق تحویل داده شده است.
۶-موشکها از منطقه عقرقوف به فاصله ۵ کیلومتری در شمالغربی لیبرتی شلیک شده است. شبه‌نظامیانی که در منطقه ابوغریب و مناطق نزدیک به فرودگاه مستقر هستند، انتقال تریلی به محل شلیک و عبور آن از سیطره‌های مختلف را تسهیل کرده‌اند.
۷- در جریان این حمله جنایتکارانه بخشهای وسیعی از کمپ طعمه حریق و یا ویران شد و بسیاری از متعلقات ساکنان از بین رفت. از جمله ۱۱۶ بنگال، سالن و سایر اماکن منهدم و یا غیرقابل استفاده شد. بیش از ۱۰۰۰ دستگاه کولر آبی، کولر گازی، فن کوئل، یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، انواع وسایل برقی، کامپیوتر، چاپگر و دیگر وسایل زندگی ساکنان از بین رفت.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۱۶ تیر ۱۳۹۵ (۶ ژوییه ۲۰۱۶)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *