نادر نادری (معروف به نادر پاسدار) از وزارت اطلاعات مأموریت جدید میگیرد!

نادر نادری(نادر پاسدار) مامور وزارت اطلاعاتنادر نادری (معروف به نادر پاسدار) از وزارت اطلاعات مأموریت جدید میگیرد!

نادر نادری یکی ازمأموران وزارت اطلاعات و از اعضای بسیج ضد مردمی گشتاپوی ملایان میباشد

درهنگام تقاضای ورود به ارتش آزادیبخش به دلیل این که شکهای قوی امنیتی درمورد او وجود داشت از پذیرش او برای ماهها خودداری شد.

او در جریان ترور آقای حسین عابدینی بوسیله رژیم خمینی (که به جای آقای محمد محدثین مسول کمیسیون خارجی شورای ملی مقاومت مورد سوء قصد قرارگرفت) در ترکیه شدیدا مورد سوء ظن بود و به همین دلیل به تقاضای او برای ورود به ارتش آزادیبخش مدتها ترتیب اثر داده نشد و به اوپیشنهاد شد در خارج مانده و پناهندگی بگیرد. ولی او همواره تلاش میکرد اعتماد مسئولین ارتش آزادیبخش را کسب کرده و به ارتش آزادیبخش اعزام شود.

پس ازمدتی او موفق میشود تا حدودی اعتماد برخی ازمسئولین ارتش آزادیبخش را کسب کرده و به ارتش اعزام شود، ولی هم چنان شک و تردید امنیتی در مورد او باقی ماند. قبلاً سایت ایران افشاگر این مزدور را افشا کرده بود. ا ینجا را کلیک کنید.

درمرداد ۱۳۸۳ تقاضای رفتن به تیف میکند.

۲نادر پاسدار و علیرضا نصراللهی مزدور درتیفبه محض ورود به تیف با مأموران وزارت اطلاعات که پیش از او در تیف حضور داشتند مانند جواد فیروزمند و بهزاد علیشاهی و محمد رزاقی و مجید روحی چفت شده و ارتباطات خودش را با وزارت اطلاعات بر قرار میکند.

پس ازاعزام جواد فیروزمند و بهزاد علیشاهی به فرانسه بوسیله وزارت اطلاعات، نادرنادری از داخل تیف با آنها در فرانسه مرتباً در تماس بود و اخبار تیف را در اختیار آنها قرار میداد. به دلیل علنی بودن رابطه او با وزارت اطلاعات درتیف به« نادر پاسدار » معروف شده بود.

پس از انحلال تیف و بسته شدن آن توسط آمریکائیها, در زمستان ۱۳۸۶ به اربیل رفته و در قسمت داخلی خانه ای که وزارت اطلاعات در جنب کنسولگری رژیم در اربیل برای مزدوران خودش و عضو گیری بقیه تهیه کرده بود ساکن شده و به توصیه وزارت اطلاعات برای به همکاری کشاندن نفرات تیف با وزارت اطلاعات تلاش می کرد.

دراوایل سال ۱۳۸۷ گشتاپوی ملایان او را به ایران برده و پس از توجیهات لازم وضروری و فراهم کردن امکان ملاقات با احسان نراقی در تهران، او را آماده اعزام به فرانسه می کند.

احسان نراقی قول همه گونه همکاری را به او میدهد و تعهد می کند که مسایل قانونی او را پس از ورود غیرقانونی به فرانسه حل وفصل نماید. وزارت اطلاعات در تهران شکایت نامه ای از مجاهدین برای او تهیه می کند تا بعد از به سرانجام رسیدن کار پناهندگی اش به انجام مأموریت های محوله از طرف وزارت اطلاعات ملاها اقدام نماید.

۳نادر نادری - کریم حقی - ماموران وزارت اطلاعاتوزارت اطلاعات او را از طریق مرز زمینی وارد ترکیه می کند و سپس از طریق امکانات قاچاقی که جهانگیر شادانلو تهیه کرده بود او را به ایتالیا و سپس به فرانسه می فرستد.

نادری و محمد رزاقی دراکسیون وزارت

نادر نادری نادر پاسدارنادر نادری درتاریخ ۸ ژوئیه ۲۰۰۸ خودش را درپاریس به اداره پناهندگی معرفی کرد و در یکی از کمپ های شهر متز ساکن میشود.

پس از ورود به فرانسه به همکاری تنگاتنگ با وزارت اطلاعات می پردازد و در کلیه جلسات و گردهمایی های وزارت اطلاعات در پاریس همراه با مأموران بدنام وزارت از قبیل کریم حقی و مسعود خدابنده شرکت میکند.

او همراه با تعداد دیگری از مأموران وزرات اطلاعات از حمله جنایتکارانه مالکی به اشرف و کشتار

مجاهدین حمایت کرده و به مالکی جنایتکار که اکنون همه آحاد مردم عراق(شیعه و سنی) در تظاهرات سراسری خواهان اعدام او به جرم جنایت و دزدی و فساد و کشتار عراقیان بیگناه هستند، نوشته بود:‌

نادر نادری نامه به مالکی جنایتکار«آقای نوری المالکی نخست وزیر محترم عراق

با تقدیم احترام … خوشبختانه امروز از طریق رسانه های خبری مطلع شدیم که هیئتی از دولت محترم عراق به ریاست آقای موفق الربیعی به پادگان اشرف در عراق مراجعه نموده ورسمأ

خواهان بسته شدن اسارتگاه اشرف شدند ما از این اقدام قانونی و بشر دوستانه قدردانی و حمایت نموده و امیدواریم که این نوع اقدامات قانونی ادامه بابند… ما جداشدگان این فرقه نیز از شخص شما و هیئت محترم عراقی سپاس گزاریم. با کمال احترام امضاء کنندگان ذیل:

۱- محمد رزاقی ۲- حسن پیرانسر ۳- حمید سیاه منصوری ۴- محمد بازیار پور ۵- نادر نادری ۶- منصور نظری ۷-حامد صرافپور و. …………-۹ دی۱۳۸۷

۷نادر نادری و عیسی بنده اخیراً وزارت اطلاعات به او مأموریت داده تا از مزدور وزارت اطلاعات مصطفی محمدی که از کانادا برای ایجاد درگیری و زمینه چینی اقدامات تروریستی به فرانسه آمده حمایت نماید

نادر نادری سایر مأموران وزارت اطلاعات را تحریک نموده و از آنها دعوت میکند که به محل اقامت رئیس جمهور برگزیده مقاوم برای ایجاد درگیری و آشوب و هم چنین زمینه سازی اقدامات تروریستی بیایند.

 او طی نامه ا ی که در سایت وزارت اطلاعات ایران اینترلینک در تاریخ ۱۴ سپتامبر۲۰۱۵ درج شده است مینویسد: مریم رجوی «نه در میدان سن میشل است و نه در میدان شتله. بلکه برای همبستگی با خانواده ها و دوستان اسیرمان باید جلوی اور سورواز تجمع کنیم و با راه اندازی آکسیون ها و افشاگری بساط دجالیت این فرقه را در هم بکوبیم از شخصیت های برجسته ایرانی تقاضای همیاری و حمایت داریم».

نادر پاسدار دعوت به درگیریاین مزدور در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۵ به همراه مصطفی محمدی و قربانعلی حسین نژاد به شهر سرژی پونتواز آمده و از مصطفی محمدی و قربانعلی حسین نژاد«به شیوه برن در رو» چند عکس گرفته اند تا با انتشار آن در سایتهای وزارت اطلاعات جیره و مواجبشان را بگیرند.

۹مصطفی محمدی و نادر پاسدارافلاس و بدبختی رژیم ولایت فقیه و زهر خورده را بنگرید که از سر استیصال به لمپنی به نام مصطفی محمدی که همه شرافت و عواطف پدری را ما به ازاٰء پول به رژیم کثیف آخوندی فروخته است و طلبه معلوم الحال کثیفی مثل قربانعلی حسین نژاد و عنصر فاسدی به تمام معنی مانند نادر نادری متوسل شده است.

واقعیت این است که اقدامات زبونانه رژیم چیزی نیست جز واکنشی نومیدانه به برگزاری جشنهای شکوهمند پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل میهمن اسیر و در همه کشورهای اروپایی و آمریکایی و هم چنین تظاهرات شکوهمند امریکا علیه روحانی جنایتکار در نیویورک.

خوردن جام زهر اتمی بوسیله ولی فقیه و شکستن همه مرزسرخهایش و شکست های استراتژیک پیاپی مهره هایش در سوریه و عراق و یمن و اوج گیری تظاهرات و اعتراضات اجتماعی در داخل میهن، از همه طرف زنگ خطر را برای رژیم به صدا در آورده است در چنین دوران با شکوهی رژیم به هر خس و خاشاکی متوسل میشود.

زیرا از قدیم گفته است: آدمی که در حال غرق شدن است به هر خس و خاشاکی چنگ میزند.

از دولت فرانسه میخواهیم بر اساس مصوبه آوریل ۱۹۹۷ شورای وزیران اتحادیه اروپا، این مزدور وزارت اطلاعات و سایر مزدوران که هدفی جز توطئه علیه پناهندگان ایرانی ندارند و برای زمینه سازی اقدامات تروریستی تلاش میکنند و خود بصورت تروریزم خفته عمل میکنند تا در شرایط مناسب وارد عمل بشوند را به ایران اخراج نمایند.

مزدور ۱۰حامد صرافپور در نمایشگاه کتاب تهدان

نادر پاسدار حمید سیاه منصوری

You may also like...