کتاب «پـایـانـی بـر داستـان یـک تـوطئه!» حقیقت زیبـای مقاومت و آزادی به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «پـایـانـی بـر داستـان یـک تـوطئه!» حقیقت زیبـای مقاومت و آزادی به زبان انگلیسی منتشر شد

کتاب «پـایـانـی بـر داستـان یـک تـوطئه!» حقیقت زیبـای مقاومت و آزادی به قلم سمیه محمدی هم‌اکنون به زبان انگلیسی ترجمه‌شده و روی سایت‌های مقاومت قابل‌دسترسی می‌باشد. این کتاب در آذرماه سال ۱۳۹۳ به زبان فارسی منتشر گردید.
در این کتاب مجاهد خلق سمیه محمدی با کلامی روان و نافذ، عواطف سرشار خود به جوانان میهن در انتخابِ پیوستن به مجاهدین را توضیح داده و می‌نویسد: «من تا اسفند سال ۱۳۷۶ در کشور کانادا زندگی می‌کردم و مشکلی در زندگی‌ام نداشتم، ولی موضوعی که همیشه در ذهنم بود و مرا رنج می‌داد این بود که چرا من در کشوری زندگی می‌کنم که باید راحت و آزادباشم؛ ولی دختران و پسران جوان در ایران زیر خط فقر و فشار و سختی و زیر سلطه این آخوندهای خون‌خوار و به‌دور از حداقل‌های حقوق انسانی و آزادی‌های فردی و اجتماعی زندگی می‌کنند؟ آخوندهایی که همه مال و ثروت مردم را به غارت برده‌اند».
وی در کتاب «پایانی بر داستان یک تو‌طئه !» زوایای پنهان جنگ روانی و اعماق کارزار شیطان سازی رژیم و وزارت اطلاعات آخوندی علیه مجاهدین  که در پوش خانواده جلو می‌برند را با یک روشنگری استثنایی آشکار می‌کند و می‌نویسد: «من هم بیش از ۱۰ سال است که سوژه این جنگ ضد انسانی هستم. تازه‌ترین محصول این جنگ کثیف روانی و کارزار شیطان سازی، مستند رژیم ساخته‌ای تحت عنوان ”فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه” است».
در طول خواندن کتاب هم‌سفر می‌شویم با سرنوشت پرتلاطم سمیه محمدی که مأمورین رژیم ایران و وزارت اطلاعات این رژیم از کانادا تا عراق با ایجاد یک کمپین دروغ‌پراکنی و با به‌کارگیری والدینش در پی دستیابی به وی هستند تا او را وادار به تسلیم یا سکوت کنند. وی گوشهیی از تاریخچه ۱۰ ساله پرفشارِ رویارویی با ترفندها و توطئه‌های وزارت اطلاعات ملایان را چنین برشمرده است:
«تماس‌های تلفنی و دیدارها و مصاحبه‌های چندباره حضوری و خصوصی با نمایندگان دولت و ارگان‌های رسمی کانادا، مصاحبه‌ها و ملاقات خصوصی با نمایندگان دولت آمریکا و نیروهای چندملیتی، وکلا، حقوق‌دان‌ها و پارلمانترها در عراق، ملاقات و گفتگو با نمایندگان پارلمان اروپا در شهر اشرف، مصاحبه تلفنی با اداره مهاجرت کانادا با نظارت افسران آمریکایی، دیدار با هیئت یونامی، اقدامات افشاگرانه علیه جنگ کثیف وزارت اطلاعات خطاب به ارگان‌ها و مقامات اروپایی و آمریکایی  و…».
خواهر مجاهد سمیه محمدی همچنین نگاهی از دریچه آرمانی در پاسخ به جستجوی هویت نسل جوان ایران دارد و می‌نویسد: «نسل جوان ایران در زیر ستم و سرکوب و محرومیت ناشی از حاکمیت ضد ایرانی و ضد انسانی آخوندی، دنبال راه و آرمان گمشده‌ای است تا هویت اصیل تاریخی، ایرانی، مبارزاتی و انسانی خود را بازیابد و الگوهایش را به‌طور روزافزون در مجاهدین و آرمان رهایی‌بخش آن‌ها می‌یابد که مقدم بر هر چیز منادی آزادی مردم و برابری زن و مرد است. این همان رمز و راز وحشت پایان‌ناپذیر رژیم زهر خورده است که سرنگونی خود را در پیوند با این نسل با مجاهدین و پیشتازانش می‌بیند».
وی طی ۱۴ فصل و ۱۴۴ صفحه با تشریح و بررسی دقیق و با ارائه اسناد و مدارک نشان می دهد که «دردِ رژیم، دردِ سرنگونی است و نه عاطفه پدر و فرزند!»

برای دریافت سند پی دی اف کتاب اینجا را کلیک کنید

You may also like...