اطلاعیه- تأکید خامنه‌ای بر پاسداران به‌عنوان تنها نقطه اتکای رژیم و نگرانی از انزجار عمومی از آن

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شوراوعده می‌دهند ایران ۱۰سال دیگر، این ایران نیست… همه باید قدر سپاه را بدانند، تضعیف سپاه و حرفهای بی‌ربط که علیه سپاه گفته می‌شود خوشحال‌کننده دشمن است… . سپاه یک نعمت بزرگ الهی است…
خامنه‌ای، ولی‌فقیه رژیم آخوندی، روز چهارشنبه ۲۵شهریور ۹۴ در دیدار با سرکردگان سپاه پاسداران ضمن ابراز نگرانی نسبت به آینده تاریک نظام ولایت‌فقیه و ریزش نیروهای رژیم، بار دیگر بر نقش سپاه پاسداران به‌عنوان تکیه‌گاه و تضمین اصلی بقای فاشیسم دینی حاکم بر ایران تأکید کرد.
وی ضمن ابراز نگرانی از آینده رژیم و اذعان به منفور بودن سپاه پاسداران در میان مردم و حتی در میان نیروهای خود رژیم گفت: «وعده می‌دهند که ایران ۱۰سال دیگر، این ایران نیست، نباید گذاشت این فکر و امید شیطانی در دل دشمن پا بگیرد، باید پایه‌های انقلاب و فکر انقلابی را بسیار مستحکم کرد. همه باید قدر سپاه را بدانند، تضعیف سپاه و حرفهای بی‌ربط که گاهی علیه سپاه گفته می‌شود دل‌خوش‌کن و خوشحال‌کننده دشمن است… . سپاه یک نعمت بزرگ الهی در کشور است».
خامنه‌ای که سپاه «را نعمت بزرگ الهی» توصیف می‌کرد در هراس از ریزش نیروهای رژیم گفت: «نفوذ اقتصادی و امنیتی البته خطرناک است و پیامدهای سنگینی دارد اما نفوذ سیاسی و فرهنگی دشمن، خطر بسیار بالاتری است که همه باید مراقب آن باشند». وی افزود: «آنها منتظرند که ملت و نظام خوابشان ببرد و ده سال دیگر که مثلاً بنده نباشم، اهدافشان را محقق کنند».
خامنه‌ای از جنگ‌افروزی و تروریسم و دخالتهای تجاوزکارانه پاسداران در کشورهای مختلف جهان زیر عنوان «بوجود آمدن اقتدار میدانی، سیاسی و هویتی و عزت بخشی» تقدیر کرد و گفت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک سازمان سر به زیر و سرگرم کارهای اداری خود نیست بلکه یک ناظر آگاه و بینا و متوجه مسائل داخلی و خارجی است. مجموعه اطلاعات سپاه باید به‌طور دائم مسائل را رصد و تهدیدها را شناسایی کند».
پاسدار سرلشگر جعفری، سرکرده جنایتکار سپاه نیز در سخنرانی برای سرکردگان سپاه گفت: «سپاه برای مقابله با ترفندهای جدید دشمنان به این باور رسیده که باید همزمان با افزایش توان و دقت موشکهایش، به افزایش برد آرمانهای اسلامی و الگوهای مورد نیاز انقلاب نیز توجه کند» (روزنامه حکومتی خراسان-۲۵شهریور۹۴).
در روز ۲۴شهریور نیز روحانی، رئیس‌جمهور رژیم، در دیدار با سرکردگان سپاه بر ادامه دخالتهای تجاوزکارانه و جنگ‌افروزیهای رژیم در منطقه تأکید کرد و گفت: «نمی‌توانیم نسبت به کشورهای مسلمان بی‌تفاوت باشیم». در حالی‌که رژیم آخوندی مهمترین منبع کشتار و جنگ و بحران در منطقه است وی با دجالگری تمام مدعی شد: «ما سربازان بزرگ ایجاد آرامش، ثبات و صلح نه تنها در ایران در کل منطقه هستیم برای همسایگانمان، برای مسلمانان وحدت و اتحاد و یکپارچگی است که می‌تواند امروز پشت دشمن را بلرزاند».
وی در یک کرنش آشکار نسبت به سپاه پاسداران که گلوگاههای اصلی اقتصاد کشور را در دست دارد، برای تداوم چپاولگریهای آنها تضمین داد و «از سپاه و بسیج خواست در راه دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و رسیدن به نقطه آسیب ناپذیری اقتصاد کشور به دولت کمک کنند» (شبکه خبر-۲۴شهریور۹۴).
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۶شهریور ۱۳۹۴ (۱۷سپتامبر ۲۰۱۵)

You may also like...