اد رویس: قاسم سلیمانی مسئول مرگ ۵۰۰آمریکایی است

magls

اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: قاسم سلیمانی که مسئول مرگ حدود ۵۰۰ آمریکایی است و سازمان تحت کنترل او نیروی قدس مسئول ترورها در خارج ایران است، به مسکو سفر کرده است. او تحریمهای مسافرت را نقض کرده است.

اد رویس افزود: رژیم ایران نه تنها موشک‌های بالیستیکی را گسترش می‌دهد بلکه به‌وسیله رئیس شبکه تروریستی خود در حال مشورت با مسکو است. معلوم است برای تسلیحات جنگی بیشتر به مسکو رفته است از این‌رو ما باید دست به اقدام بزنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که او دست‌کم سه بار تاکنون به مسکو رفته است گفت: بله این سومین بار است ولی فرق آن این‌جاست که دولت سابق نمی‌خواست آن را بپذیرد که او در مسکو بوده است ولی ما تصاویر او را داریم. این چیزی است که باید تغییر کند، نکته این‌جاست که این نقض تحریمهای پیشین است که ما علیه رژیم ایران داشتیم و تاکنون دولت سابق تصمیم گرفته بود از آن بگذرد، سؤال این است که آیا ما اکنون اقدام می‌کنیم و رژیم ایران را با تمامی تحریم‌هایی که در اختیار داریم هدف قرار می‌دهیم و آیا ما شروع به سازماندهی جامعه بین‌المللی در پشت خود خواهیم کرد، زیرا ما امتیازات بسیاری از دست داده‌ایم، ما میلیاردها دلار ثروت را به رژیم ایران منتقل کردیم، برخی از آن به‌صورت پول نقد و طلا آنهم بر روی پالت‌ها صورت گرفت، که این غیرقابل باور است برای همین است که آنها ما را جدی نمی‌گیرند و این موشک‌های بالیستیکی قاره‌پیما (آی.سی.بی.ام) را تولید می‌کنند. اکنون نوبت دولت است که تحریمهای جدیدی را اعمال کند و به شرکتها اجازه ندهد تا با رژیم ایران معامله کنند.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *