اعتصاب غذای روح الله مردانی؛ معلم زندانی در اوین وارد بیست و پنجمین روز خود شد

روح الله مردانی

اعتصاب غذای روح الله مردانی؛ معلم زندانی در اوین وارد بیست و پنجمین روز خود شد
روح الله مردانی معلم و دانشجوی دانشگاه تهران، که ۲۸ بهمن سال۹۶، به بهانه حضور در تجمعات اعتراضی دیماه بازداشت و به زندان اوین منتقل شده است در بیست وپنجمین روز اعتصاب خود به سر می‌برد.

روح الله مردانی از تاریخ ۴ اردیبهشت ۹۷ در اعتراض به بازداشت و بلاتکلیفی خود در اعتصاب غذا به سر می‌برد.

روح الله مردانی معلم و دانشجوی دانشگاه تهران که در تاریخ ۲۸  بهمن ۱۳۹۶ به دلیل حضور در اعتراضات سراسری دی ماه بازداشت و به زندان اوین منتقل شده است، در بیست و پنجمین روز اعتصاب غذای خود به سر می‌برد.

روح الله مردانی ، از روز سه‌شنبه ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در اعتراض به بازداشت و بلاتکلیفی خود در زندان اوین دست به اعتصاب غذا زده است.

علیرغم گذشت زمان، تاکنون عوامل حکومت در زندان اوین و سران حکومت هیچ واکنشی به اعتصاب این معلم دربند نداشته اند.

یک منبع نزدیک به خانواده روح الله مردانی در خصوص وضعیت این معلم زندانی به اعلام کرده است: «روح الله، معلم مشاوره ناحیه ۴ کرج و دانشجوی دانشگاه تهران است که در تاریخ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و هم‌اکنون در بند ۴ زندان زندان اوین در بازداشت به سر می‌برد. وی از تاریخ ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ در اعتراض به بازداشت و بلاتکلیفی خود در زندان اوین دست به اعتصاب غذا زده و در روزهای اخیر در پی وخامت وضعیت جسمی به بهداری زندان منتقل شد و چند بار به او سرم وصل کرده‌اند».

این منبع مطلع ادامه داد: «روح الله مردانی به اتهام «اجتماع و تبانی علیه نظام» بازداشت شده‌اند.»

روح الله مردانی در جریان اعتراضات سراسری دی‌ماه ۹۶ همراه با جمعی دیگر از دانشجویان دانشگاه تهران دست به تجمعی اعتراضی زده بودند.

نیروهای امنیتی برای سرکوب دانشجویان قصد ورود به دانشگاه را داشتند که با مقاومت دانشجویان مواجه شده بودند.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *