اعدام جنایتکارانه ۱۲ زندانی در زندان مرکزی کرج – ۷۸ اعدام از ابتدای ماه اوت

شورای ملی مقاومت ایران 222

همزمان با سالگرد قتل‌عام ۳۰هزار زندانی سیاسی در سال ۱۳۶۷رژیم ضدبشری آخوندی به اعدام جمعی زندانیان ادامه می‌دهد. صبح روز شنبه ۶ شهریور (۲۷ اوت) به‌رغم فراخوانهای بین‌المللی ۱۲ زندانی در زندان کرج بدار آویخته شدند. این زندانیان روز سوم شهریور جهت اجرای حکم ضدانسانی اعدام به سلولهای انفرادی این زندان منتقل شده بودند. به این ترتیب شمار اعدامهای ثبت شده صرفاً طی ۲۶روز گذشته به ۷۸ اعدام بالغ می‌شود.
علیرضا مددپور، ۳۴ساله، یکی از اعدام شدگان یک دانشجوی حسابداری بود که به‌دلیل فقر و مشکلات مالی ناچار به ترک تحصیل شد و زندگی محنت بار خود را از طریق سرایداری تأمین می‌کرد. او پس از دستگیری توان گرفتن وکیل نیز نداشت و در یک دادگاه نمایشی ۲۰دقیقه‌یی توسط دژخیمان قضاییه به مجازات مرگ محکوم شد.
رژیم آخوندی در حالی جوانان کشور را به اتهام قاچاق مواد مخدر دسته‌دسته اعدام می‌کند که سرنخ قاچاق مواد مخدر به خامنه‌ای و سپاه پاسداران وصل است و درآمد آن صرف تروریسم و بنیادگرایی می‌شود. در یک گزارش محرمانه ملل‌متحد منتشر شده توسط ویکی‌لیکس تصریح شده است که رژیم ایران بزرگترین قاچاقچی مواد مخدر در جهان به‌شمار می‌رود (گزارش سفارت آمریکا در باکو – ۲۲خرداد ۸۸).
در داخل کشور نیز سرنخ بیشتر شبکه‌های توزیع مواد مخدر به‌ویژه در بین دانشجویان و دانش‌آموزان دست رژیم و پاسداران است. رسول خضری یک نماینده مجلس رژیم شمار افرادی که با اعتیاد درگیر هستند را ۱۰میلیون نفر ذکر کرد و افزود: در حالی که قیمت‌ همه کالاها در کشور بالا رفته، قیمت «شیشه» به‌شدت کاهش یافته است.
عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور روحانی گفت: مصرف شیشه، که یک ماده مخدر شیمیایی خطرناک است، تنها در عرض دو سال از زیر چهار درصد به ۲۲ درصد رسیده است. به گفته وی تنها هفت درصد معتادان بیسوادند و بقیه دیپلم و لیسانس دارند، همچنین رقم اعتیاد در زنان که قبلاً حدود چهار درصد بوده اکنون به ۹.۳ درصد رسیده است. (خبرگزاری حکومتی ایسنا-۲۸مرداد ۹۳).
مقاومت ایران عموم مراجع بین‌المللی حقوق‌بشر را به اقدامی عاجل برای توقف مجازات وحشیانه اعدام در ایران تحت حاکمیت آخوندها فرا می‌خواند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۶شهریور ۱۳۹۵ (۲۷ اوت ۲۰۱۶)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *