افشای مزدوران : از خلیل انصاریان

افشای مزدوران

 

رژیم آخوندی که از وحشت قیام های گسترش یابنده مردم خواب به چشم ندارد، به هر خس و خاشاکی متوسل میشود تا هر روز طرح و توطئه‌ای علیه مجاهدین در آلبانی به راه بیاندازد و با توسل به دروغهای نجومی که حرفه وزارت اطلاعات فاسد و بدنام است، این اقدامات جنایتکارانه را مشروع می کند. در این مسیر به هر اقدام رذیلانه و سوء استفاده کثیفی متوسل می شود.

من  به همراه تعدادی دیگر از دوستان‌مان، برای دیداری دوستانه با تعدادی از شهروندان جامعه آلبانی اقدام کردیم. اخیرا در کمال تعجب متوجه شدم که سایت های معلوم الحال بنیاد سحر و ایران اینترلینگ که وابستگی آنها به وزارت اطلاعات بر همگان روشن است، با انتشار عکس‌هایی از این دیدار مطالبی تماماً کذب و جعلی علیه سازمان مجاهدین ایران در آلبانی درج کرده و اقدام به سوءاستفاده بسیار رذیلانه‌ای از ما کرده است. به محض اطلاع از این موضوع و از آنجا که مطمئن بودم این عکس و نوشته توسط فردی بنام حسن حیرانی به طرف حساب های مشخصی برای انتشار داده شده است،‌ به سراغ او رفته و بشدت به او اعتراض کردم و جالب این که در کمتر از یکساعت عکس‌ها از روی سایت معلوم الحال سحر برداشته شد اما کماکان عکسها در سایت اینترلینک قابل دسترسی است. جالبتر این که این عنصر معلوم الحال که هنوز از راه نرسیده، میخواهد با ضدیت هیستریک علیه سازمان مجاهدین به نان و نوایی برسد و گوی سبقت را از سایر مزدوران برباید، در یک فرار به جلوی ابلهانه کلیپی پر کرده و روی فیسبوکش گذاشته و مدعی شد که «… تشکیلات سازمان در تیرانا با خیلی از افراد تماس گرفته، مورد تهدید قرار داده مخصوصا یک عده افرادی که مستمری ماهیانه شان را از سازمان میگیرند آنها را تهدید به قطع مستمری کرده که بیایند و در این رابطه موضعگیری بکنند و محکوم بکنند» و یا «… تشکیلات از دیروز شروع کرده با فشار روانی بر روی افراد با تلفن زدن مستمر و اینکه از افراد آنچه را که میخواهد امضا بگیرند برای استفاده سیاسی خودش»

البته این حرفها مصداق کامل ضرب المثل معروف کافر همه را به کیش خود پندارد است. چرا که نامبرده، هر روز توسط مزدوران پیشانی سیاهی چون مسعود خدابنده و محمد کرمی و سایر اراذل و اوباش وزارتی کوک میشود و فکر میکنند با فرمول کهنه و قدیمی ۸۰ به رژیم و ۲۰ به مجاهدین زدن میتواند چهره خود را پشت این حرفهای نازل پنهان کند. هرچند که دست او این چند روز آنقدر روشده و آنقدر ناشیانه اقدام کرده است که همگان ماهیت این اقدامات هیستریک علیه مجاهدین و هواداران آنها را متوجه شدند.  

البته این نوشته و متن را یک توهین آشکار به خودم می‌دانم، من بر سر یک مرز سرخ آن هم مرزبندی با رژیم پابه گور آخوندی و مزدوران ریز و درشت آن در هر کجا که باشند، هستم و برای دفاع از حیثیت سیاسی خودم و جلوگیری از پوشاندن واقعیت ها برای منافع حقیر فردی هر اقدام و افشاگری که لازم باشد انجام می دهم. بگذریم که آش آنقدر شور بوده و قضیه آنقدر مفتضح بوده که حسن حیرانی همین کلیپ را نیز از روی فیسبوکش برداشت. جالب این که این کلیپ بلافاصله توسط مزدور سیامک نادری در سایتش حلوا حلوا شد.

من ضمن محکومیت قاطعانه این قبیل تشبثات زبونانه و اعلام برائت از هر گونه همسویی با اقداماتی که منجر به سوء استفاده رژیم علیه مجاهدین شود، ضمن افتخار به هواداری از سازمان مجاهدین خلق ایران و مرزبندی سرخم با رژیم قاتلان حاکم بر میهنم تأکید و از این پس نیز هر گونه سوء استفاده رژیم و مزدورانش از خودم علیه مجاهدین را افشا خواهم کرد. از این اقدام ناجوانمردانه و خیانت بار نیز به همه مقامات کمیساریای عالی پناهندگان شکایت خواهم کرد.

مرگ بر اصل ولایت فقیه                                                                  خلیل انصاریان  ۲۲/۲/۱۳۹۷

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *