انتشار تصاویر مستند از اعدام جمعی اسرای عراقی توسط رژیم ایران + عکس

سایت ایلاف با انتشار مجدد تصاویر مستند اعدام جمعی اسرای عراقی توسط رژیم خمینی که ۳۴سال پیش توسط سازمان مجاهدین خلق ایران افشا‌ شده بود نوشت: ۳۴سال پس از این‌که این سازمان در اکتبر ۱۹۸۲ (۱۳۶۱) اعدام صدها تن از اسرای دست و چشم بسته عراقی توسط رژیم ایران را افشا کرد، یک نماینده مجلس رژیم ایران به کشتار اسرای جنگی در همان تاریخ اعتراف کرد که تأیید و اثبات افشاگری سازمان مجاهدین خلق است

2016317104648797222

اما همانند پرونده اتمی رژیم، این جنایت بزرگ ضدانسانی نیز ”در زیر سیاست کثیف مماشات با رژیم آخوندها سانسور شد “.
ایلاف نوشت: ”به اعتراف نادر قاضی‌پور نماینده مجلس رژیم ایران اخیراً گفت که خود وی همراه با گروهی دیگر از نیروهای رژیم حدود ۷۰۰ اسیر عراقی را سر بریده‌اند“..
‌سازمان مجاهدین خلق برای اولین بار در ۱اکتبر ۱۹۸۲ طی اطلاعیه رسمی اعدام اسرای دست بسته جنگی عراقی به‌طور دستجمعی توسط سپاه پاسداران رژیم ایران را افشا کرد و عکسهای آن را نیز منتشرکرد. اما سیاست کثیف مماشات اجازه نداد سردمداران این رژیم به‌عنوان جنایتکاران جنگی به پای میز عدالت کشانده شوند.

124

ایلاف نتیجه‌گیری کرد که: این امر دیدگاه مریم رجوی رئیس‌جمهور منتخب شورای ملی مقاومت ایران را تأیید می‌کند که معتقد است دیکتاتوری مذهبی و تروریستی در ایران پدر خوانده داعش و منبع اصلی تغذیه سیاسی و اجتماعی امثال داعش است.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *