ایران: تظاهرات مردم غارت شده توسط مؤسسات وابسته به رژیم در مشهد و دستگیری دهها تن از معترضان

2015121614010497222

روز پنجشنبه ۲۳اردیبهشت بیش از هزار تن از مردم غارت شده مشهد که اموالشان توسط مؤسسات کلاهبرداری وابسته به رژیم غارت شده دست به یک تجمع اعتراضی زدند. آنها نسبت به این‌که سرمایه ناچیز و حاصل زحمات تمامی عمرشان توسط مؤسسات چپاول رژیم از جمله شرکتهای پدیده شاندیز، میزان، پردیسان، تبرک، ثامن الحجج، آرمان و بدر طوس به یغما رفته است اعتراض داشتند و خواستار بازپس‌گیری اموال به غارت رفته خود شدند.
این تجمع به‌دنبال فراخوان قبلی در خیابان تقی آباد مشهد به سمت استانداری برگزار شد. دیگر مناطق مشهد از جمله احمدآباد و ملک آباد نیز صحنه حضور این معترضان بود.
این تجمع در حالی صورت گرفت که رژیم آخوندی با استقرار فشرده مأموران نیروی انتظامی در خیابانهای تقی آباد و اطراف آن با تشدید فضای رعب تلاش کرد مانع از شکل‌گیری تجمع شود. کارگزاران رژیم همچنین با تعطیل کردن سینما و مراکز عمومی این منطقه درصدد بودند از پیوستن مردم به این تجمع اعتراضی جلوگیری کنند.
به دنبال تجمع معترضان در اطراف استانداری رژیم، عوامل نیروی سرکوبگر انتظامی برای پراکنده کردن آنها وحشیانه به آنها یورش بردند و به سوی آنها اسپریهای فلفل پرتاب کردند. دهها تن از مردم غارت شده به دست نیروهای سرکوبگر بازداشت و به نقطه نامعلومی منتقل شدند.
در این تجمع یکی از مالباختگان جان به لب رسیده قصد سوزاندن خود و فرزندانش را داشت که دیگر تجمع‌کنندگان از این کار جلوگیری کردند.
در حالی که در کشمکش باندهای درون رژیم به‌طور مستمر گوشه‌هایی از اختلاسها و ثروتهای افسانه‌یی سران و کارگزاران رژیم که از ذخایر و سرمایه‌های ملی به جیب زده‌اند، برملا می‌شود، اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران نه تنها از سرمایه‌های این کشور هیچ نصیبی ندارند بلکه حاصل سالها زندگی مشقت بارشان نیز توسط مقامات این رژیم سراپا فساد و جنایت به غارت می‌رود.
مقاومت ایران عموم مردم و جوانان دلیر را به مشارکت فعال در این اعتراضها و حمایت و همبستگی با این خانواده‌ها که با چپاول اموالشان توسط رژیم در شرایطی محنت بار به‌سر می‌برند فرا می‌خواند.
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲۴اردیبهشت ۱۳۹۵ (۱۳ مه ۲۰۱۶)
تجمع مردم غارت شده در مشهد
 
تعطیلی سینما و استقرار در ورودی آن

توسط مأموران سرکوبگر انتظامی

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *