بازدید هیأت پارلمان اروپا از اشرف ۳

بازدید هیأت پارلمان اروپا از اشرف ۳

هیئتی از نمایندگان پارلمان اروپا مرکب از آقایان تونه کلام عضو کمیسیون خارجی و نایب‌رئیس گروه دوستان ایران آزاد و یارومیر اشتتینا عضو کمیسیون خارجی و نایب‌رئیس زیر کمیسیون امنیت و دفاع و استون استیونسون هماهنگ‌کننده ” کارزار برای تغییر در ایران” در روزهای دوم تا پنجم آذر ۱۳۹۷ (۲۳تا ۲۶ نوامبر۲۰۱۸) از اشرف ۳ در آلبانی بازدید کردند.

نمایندگان پارلمان اروپا بازدید به‌تفصیل با مجاهدین و همچنین شهروندان و شخصیت‌های آلبانی گفتگو کردند. 
نمایندگان پارلمان اروپا گفتند کارهای وزارت اطلاعات رژیم ایران علیه مجاهدین در این سالیان ازجمله شکنجه روانی با ۳۲۰ بلندگو، سوءاستفاده از عنصر خانواده علیه مقاومت و محاصره غذایی و پزشکی و به کار گرفتن افراد استخدام‌شده برای لجن پراکنی،علاوه بر قتل‌عام و حمام‌های مکرر خون در اشرف و لیبرتی،در تاریخ اروپا فقط با رفتار فاشیسم هیتلری قابل‌مقایسه است.

استراون استیونسون در جریان بازدید به مجاهدان اشرفی گفت: 
امروز که اینجا آمدم برایم مثل یک معجزه است. من به کسانی که امروز با آن‌ها ناهار خوردم گفتم به‌رغم سختی‌هایی که در کمپ اشرف کشیدید، به‌رغم قتل‌عامی که توسط نوری مالکی بی‌رحم که یک عروسک آخوندها بود انجام شد، به‌رغم شکنجه روانی که علیه شما به راه انداختند، به‌رغم محاصره پزشکی و بی‌رحمی‌های کوبلر در انتقال شما به یک اردوگاه اجباری به نام کمپ لیبرتی و قرار دادن شما در زیر حملات موشکی، به‌رغم همه این‌ها هر بار اشرف بلند شد، شما از خاکستر اشرف برخاستید، از خاکستر لیبرتی قیام کردید و حالا اشرف ۳ را تشکیل داده‌اید . مثل یک ققنوس که از خاکستر خودش قیام می‌کند. این پیامی است به میلیون‌ها نفر که در ایران سرکوب‌شده‌اند که آن‌ها هم با شاخص قرار دادن شما و پیروی از شما قیام خواهند کرد. آرزوی من این است که تمام ما به همراه خانم رجوی به ایران برویم و خامنه‌ای، روحانی، ظریف و تمام این قاتلین و مالکی در دادگاه اروپایی لاهه به خاطر جنایت علیه بشریت محاکمه شوند.

صحنه‌هایی از بازدید هیأت پارلمان اروپا از اشرف ۳ 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *