تشدید بحران درونی در دور دوم نمایش انتخابات مجلس آخوندی، تعمیق شقه و شکاف در رژیم زهرخورده ولایت فقیه

2015101313170884765301

دور دوم نمایش انتخابات مجلس رژیم بحران درونی رژیم و شقه و شکاف در راس حاکمیت آخوندی را بازهم تشدید کرد.

بر اساس نتایج اعلام شده، باند خامنه ای باردیگر با ناکامی رو به رو شده است.
بنا به گزارش سایت وابسته به پاسدار علی لاریجانی،رئیس کنونی مجلس رژیم، باند رفسنجانی-روحانی اکثریت مجلس ارتجاع را از آن خود کرده‌اند.
همزمان با اعلام نتایج، برخی از رسانه‌های حکومتی نوشتند احتمال می‌رود به توجه به ترکیب اعضای مجلس، لاریجانی رئیس کنونی مجلس، دوباره به این مقام انتخاب شود.
محمدرضا عارف، از باند رفسنجانی و روحانی در مورد ریاست علی لاریجانی گفت: قصد نداریم در مجلس آینده تقابل فراکسیونها را ایجاد کنیم.
دور دوم نمایش انتخابات رژیم در چند شهر همراه با تشنج و تیراندازی بود. در ممسنی بر اثر تیرانداری کاندیداهای رقیب دستکم چهار نفر زخمی شدند. میاندواب نیز شاهد درگیریهایی بود. در گلستان یکی از کاندیداها مورد ضرب و شتم باند رقیب قرار گرفت.
وزیر کشور رژیم نسبت به ادعای حداد عادل که گفته بود دولت روحانی در روند اجرای انتخابات اعمال نفوذ کرده است، واکنش نشان داد و گفت وی باید مستندات خود را ارائه دهد.
رویارویی باندهای درونی رژیم بر سر زهر اتمی همچنان ادامه دارد و طرفین به صف آرایی در مقابل یکدیگر پرداخته اند. در حالیکه سرکردگان سپاه پاسداران خواهان تجدنظر در تعهدات رژیم بر سر برجام شده اند، باند رفسنجانی روحانی دست بدامن مراجع حکومتی قم برای تایید برجام شده اند:
پاسدار علی لاریجانی، رئیس مجلس رژیم گفت، برجام تصمیم درست مجموعه نظام بود. در فضای پسابرجام دریچه‌هایی به روی ما باز شده تا مشکلات برطرف شود.
آخوند صافی گلپایگانی از مراجع حکومتی قم، مخالفان برجام را مورد حمله قرار داد و گفت آنها در کار دولت اخلال می‌کنند. دولت در «شرایط سخت» قرار دارد.
اما از سوی دیگر، باند خامنه ای حمله به روحانی بر سر زهر اتمی را با شدت ادامه داده و سرکردگان سپاه پاسداران خواهان تجدیدنظر در تعهدات رژیم نسبت به برجام شدند.

حاجی صادقی، جانشین نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران گفت: هیات نظارت بر برجام بی‌خاصیت شده و (نظام) باید درباره تعهدات خود در این توافق‌نامه «تجدید‌ نظر» کند.
پاسدار ید‌الله جوانی٬ مشاور نماینده ولی فقیه ارتجاع در سپاه پاسداران نیز گفت: آمریکاییها در بحث مذاکرات و برجام و رفتار پسابرجام غیرقابل اعتماد هستند و ما می‌بایست بر روی برجام و تعهداتمان و روند تعهدات بازنگری کنیم.
پاسدار سعید جلیلی، نماینده خامنه‌ای در شورای امنیت رژیم، گفت: برجام واویلاست. اگر این توافق خوب بود که رهبر انقلاب، مجلس و شورای امنیت ملی ۲۸ شرط برای اجرای آن اضافه نمی کردند.
آخوند علم‌الهدی، نماینده ولی فقیه ارتجاع در مشهد، با اشاره به این‌که با تنش‌زدایی مشکلات حل نمی‌شود، افزود: دیدید دو سال مذاکره و برجام نتیجه نداد. بعد از مذاکرات دشمنی آمریکا بیشتر شده است.
آخوند رسایی عضو کنونی مجلس رژیم با حمله به دولت آخوند روحانی گفت: جواد ظریف دروازه‌بانی است که به حریف آدرس گل زدن داده است.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *