خدمتگزاری و مزدوری برای اطلاعات آخوندی- درباره دعاوی ننگین فرشته خلج هدایتی علیه مجاهدین (قسمت اول)

ژورنالیسم در خدمت دمکراسی یا سلاحی علیه دمکراسی

خبرنگار نروژی و مجاهدین ایرانی

اطلاعیه کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت (حمایت‌شده از سوی ۴۰۰۰ پارلمانتر در اروپا و امریکا)

۱۰ ژوئن۲۰۱۹ (۲۰ خرداد ۱۳۹۸) 

یک نمونه از شیطان سازی (در مورد مجاهدین) که انگدال وانمود می‌کند با تبحر در تحقیقاتش کشف کرده این است که می‌نویسد: ”یک عضو سابق مجاهدین می‌گوید، مجاهدین خلق زندگی او را منهدم کرد او مجاهدین را به خاطر برداشتن تخمدان‌هایش متهم می‌کند به‌طوری‌که دیگر نتوانست بچه به‌دنیا بیاورد“.

نفس طرح این اتهام بدون ذکر اسم فرد موردنظر و تاریخ جنایت نسبت داده‌شده به مجاهدین، آن‌قدر مسخره است که هر انسان شرافتمندی که با تاریخچه مجاهدین آشنا باشد و یا حتی که یک‌بار زنان مبارز و شرافتمند را در اشرف دیده باشد، منزجر می‌کند. اما این افترا نیز مانند بقیه موارد از ابتدا توسط رژیم آخوندی اختراع‌شده است.

خبرگزاری فارس سپاه پاسداران ۷ سال پیش نوشت مجاهدین ”برای از بین بردن هرگونه عطوفت مادری یا بازگشت احتمالی زنان به شرایط قبل، در سال‌های استقرار در پادگان اشرف، طی یک سناریوی خوفناک ضد بشری طرح عقیم کردن زنان را پیاده کرد“ (خبرگزاری فارس ۲۴ آبان ۱۳۹۱).

در همین تاریخ مشرق نیوز رژیم می‌نویسد ”بیش از ۱۵۰ نفر از خانم‌ها تحت عمل جراحی عقیم‌سازی قرارگرفته بودند“.

در مارس ۲۰۱۸ یک مأمور شناخته‌شده اطلاعات آخوندها بنام محمد جعفری در سایت خود موسوم به ”همنشین بهار“،  گفتگویی علیه مجاهدین را با زنی به‌نام فرشته خلج هدایتی (۶۰ ساله) که در نروژ زندگی می‌کند منتشر کرد که اخیراً برای دروغ‌پردازی علیه مجاهدین خلق به استخدام وزارت اطلاعات درآمده بود. دروغ‌های مشمئزکننده عقیم‌سازی توسط این زن با ناشیگری فوق‌العاده تکرار شده بود.

این موضوع برای جامعه ایرانیان آن‌قدر تکراری و شناخته بود که مجاهدین خلق نیازی به انتشار اسناد و نامه‌ها و پرونده قطور اخلاقی و پزشکی زن مزبور ندید. در صورت لزوم کمیته بین‌المللی در جستجوی عدالت از شورای ملی مقاومت ایران خواهد خواست این پرونده و همه اسناد‌ومدارک را دراختیار سردبیر DN قرار دهد یا آن را به‌طور علنی برای اطلاع عموم منتشر سازد.

اسناد همکاری محمد جعفری با گشتاپوی ملایان قبلاً در کتاب ”همنشین شاگرد جلاد اوین“ در ژانویه ۲۰۱۵ منتشرشده است.

۴ بار اخراج و درخواست پناهندگی به‌عنوان یک ایرانی نزد مجاهدین

چند سند و نمونه پزشکی فرشته هدایتی از ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱

توضیح : فرشته خلج هدایتی به مدت ۵ سال با هزینه زیاد در اشرف تحت درمان بوده و پس از مشاوره‌های بسیار با پزشکان متخصص و نهایتاً یک دکتر رادیولوژیست در آمریکا، سرانجام با تصمیم و امضای خودش در ۵ اوت ۲۰۱۱ در بیمارستان بعقوبه در عراق عمل می‌شود. دراین زمان وی در سن ۵۲ سالگی و دچار عوارض جدی بوده است. کلیه اسناد در آرشیو مرکز امداد پزشکی مجاهدین موجود و قابل‌ارائه به دادگاه است. ازاین‌میان فقط چند سند و نمونه به‌درخواست کمیته بین‌المللی درجستجوی عدالت برای افشا و رد دعاوی وزارت اطلاعات رژیم ایران در‌مورد عقیم‌سازی زنان و دروغ‌های خلج هدایتی در‌این‌خصوص، ارائه می‌شود. اگر اربابان اطلاعات بدنام آخوندی، مزدور مربوطه و دیگر مدعیان فرومایه راست می‌گویند بایستی از بابت ادعای خود به دادگاه مراجعه و شکایت کنند.

تشخیص و گزارش پزشک عراقی دکتر علی حسین متخصص زنان

 و نتیجه بیوپسی در آزمایشگاه دکتر راجی الحدیثی

(۱۸ و ۲۳ و ۲۴ ژوئن ۲۰۰۶ )

 

گزارش دکتر غازی جواد متخصص رادیولوژی از سونوگرافی و فیبروم‌های متعدد

 (۲۲ فوریه ۲۰۰۸ )

 

گزارش عمل نمونه‌برداری دکتر الفت نقاش متخصص زنان

و جواب بیوپسی آزمایشگاه دکتر لویی ادوارد

(۲۵ سپتامبر و ۱۰ اکتبر ۲۰۰۹)

گزارش دکتر سعاد و دکتر ازهار

پزشکان متخصص در مورد ضرورت عمل هیسترکتومی

(۲۰ ژوئن۲۰۱۰)

 

فرم درخواست عمل جراحی با امضای فرشته هدایتی -۱۲ تیر ۱۳۹۰

(۳ ژوئیه ۲۰۱۱ )

سیتی اسکن نهایی قبل از عمل جراحی

(اول اوت ۲۰۱۱)

 

نامه دکتر نفیسه به دکتر لامیه پزشک جراح دو روز قبل از عمل-

۳ اوت ۲۰۱۱

Aug ۰۳, ۲۰۱۱

Dear Dr. Lamieh

Best wish for you and your family

I would like to present my patient Mrs. Freshteh Hedayati 52 years. She is complaining of menorrhagia and prolonged bleeding. she was diagnosed as multiple fibroid since years ago. She has left oophorectomy in 2006 because of cyst. Now more than 4 months she is on Primulot –N due to severe and continuous bleeding. still she has spotting or scanty bleeding sometimes. I would like to have your opinion about definite diagnosis. She is hypertensive case on treatment. Her ECG is enclosed. She is allergic to Iron injection.

Thank you for your cooperation in advance.

best regards

Dr. Naficea

برخی از رسیدهای کمک مالی در آلبانی

اذعان می‌کنم این کمک‌هزینه منهای هزینه‌های هنگفتی است که درجریان این سفر از خون و‌جان مجاهدین استوار در اشرف و لیبرتی به‌پای سلامت ما ریخته شده است. خودم را شرمنده و شکرگزار می‌دانم به امید جبران هر آنچه سازمان در این سالیان برایم کرده است …

برگرفته از سایت ایران افشاگر

فرشته خلج هدایتی مامور وزارت ۲۸خرداد۹۸

 

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *