رئیس کمیته روابط خارجی مجلس انگلستان: اقدامات رژیم ایران در منطقه و جهان به‌شدت ناراحت‌کننده است و این شرم بزرگی است

تام توگندهت رئیس کمیته روابط خارجی مجلس انگلستان

 

تام توگندهت رئیس کمیته روابط خارجی مجلس انگلستان گفت:‌ این کشور با تهدیدهای به‌وجود آمده از سوی رژیم ایران مشکل دارد. وی هشدار داد که درگیریهای نیروهای تحت الحمایه رژیم ایران به رابطه‌ای که به توافق هسته‌یی ۲۰۱۵ منجر شد، آسیب‌زده است…

 وی که روز دوشنبه با سایت نشنال (امارات متحده عربی مصاحبه می‌کرد  افزود:‌ «اقدامات رژیم ایران نه تنها در منطقه بلکه در بسیاری از نقاط دیگر جهان نیز به‌شدت ناراحت‌کننده بوده است و این شرم بزرگی  است.  

تام توگندهت  گفت: واقعیت این است که لغو تحریم‌هایی که  رژیم ایران در حال حاضر ادعا می‌کند می‌بایست عملی شود، بر مبنای حسن نیت می باشد و حال، زمانی که رژیم ایران موشکهایی را مورد آزمایش قرار می‌دهد و سپس آنها را به‌طور موثری به ریاض شلیک می‌کند، ایجاد حسن نیت به‌شدت دشوار می‌شود. بنابراین من فکر می‌کنم رژیم ایران باید به‌شدت به آنچه که در آینده درو خواهد کرد فکر کند، زیرا مسیری که هم‌اکنون در پیش گرفته‌اند به رنج مردم می‌انجامد، رفاه آنها کاهش می‌یابد و تحریمها به پایان نمی‌رسد، زیرا آنها به حسن نیت تکیه می‌کنند.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس انگلستان افزود: باید با نقش رژیم ایران در منطقه مقابله شود…. این اقدام ها غیرقابل قبول است و باید متوقف شوند.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *