زمزمه‌های ترس رژیم از فقدان رفسنجانی

20171817397494707301-2222

آقامحمدی، از مهره‌های نزدیک به خامنه‌ای و عضو مجمع تشخیص مصلحت رژیم درباره رفسنجانی گفت: شما هیچ جا رو ندیدید که آقای هاشمی رو کسی نزده باشه، از قبل انقلاب تا بعد از انقلاب یعنی آقای هاشمی کتک خور ترین آدمها در نظام ما بوده یعنی ما مثل او نداشتیم

پاسدار محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و آخوند رئیسی، گماشته خامنه‌ای در آستان قدس رضوی، نگرانی خود از پیامدهای مرگ رفسنجانی و بی‌آیندگی حکومت ولایت فقیه را ابراز کردند.
پاسدار محسن رضایی، رفسنجانی را یکی از سه ستون مهم نظام آخوندی دانست و گفت: همیشه دشمنان انقلاب اسلامی غالباً با جناب آقای هاشمی رفسنجانی مسأله داشتند.

آخوند دژخیم ابراهیم رئیسی از اعضای هیأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی گفت: مسئولان کشور بدانند که شیاطین همیشه همواره در حال توطئه کردن هستند و از لحظه‌یی که فوت رفسنجانی مطرح شده اگر کسی رسانه‌ها را رصد بکند می‌بیند که چه شیطنتی از همین الآن دارند می‌کنند.
یک عضو مجلس ارتجاع درباره نقش تعیین کننده رفسنجانی در شکل‌گیری نظام ولایت فقیه گفت: نقش بی‌بدیل هاشمی رفسنجانی در دوران شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع مقدس عبور از بحرانهای مختلف و از جمله ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی و هدایت الهی در جهت راهنمایی خبرگان ملت در امر رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای.. بر کسی پوشیده نیست…
رسانه‌های حکومتی مرگ رفسنجانی را «فقدان اکبر» برای نظام آخوندی توصیف کردند و به بلاجایگزینی نقش او برای حفظ رژیم تأکید کردند.
یک رسانه حکومتی نوشت: چرا یافتن پاسخ این سؤال که چه کسی می‌تواند جای خالی رفسنجانی را در سیاست نظام ایران پر کند این چنین سخت است؟
رفسنجانی همیشه جزئی از حاکمیت دیده شد. هیچ گاه به‌رغم برخی اختلافات در ادوار مختلف راه خروج از حاکمیت پیش نگرفت. او در لحظات تاریخی و تغییر تاریخی همیشه حاضر بوده است؛ یک بالانسر برای توزیع اوزان سیاسی. شاید حالا که او دیگر نیست بهترین تعبیر در موردش این می‌تواند باشد: «دچار فقدان اکبر شده‌ایم. یک نبودن بزرگ».
یک رسانه دیگر رژیم در مورد رئیس بعدی مجمع تشخیص مصلحت رژیم نوشت: از همان ابتدا تا پایان دوره ریاست‌جمهوری رفسنجانی- رئیس‌جمهور هر دوره؛ رئیس مجمع تشخیص مصلحت بوده است.
این رسانه حکومتی افزود: آیا در ماههای باقی مانده دولت یازدهم- روحانی به‌عنوان رئیس حق خویش را برای تصدی ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، به‌عنوان مدعی ‘ تدبیر و امید’ حفظ و مطالبه خواهد کرد؟.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *