شلاق زدن دختران دانش‌آموز به‌خاطر ندادن کمک مالی!

shora-111
در یک اقدام شوکه کننده کارگزاران رژیم در مدرسه روستای «مختار‌آباد» شهرستان «رودبار جنوب» در استان کرمان دست کم ۱۰ تن از دختران دانش آموزی را که والدین آنها توان پرداخت اخاذی ۳۰ هزار تومانی (هشت و نیم دلار) مدیریت مدرسه را نداشتند هشت ضربه «شلاق» زدند و آنها را از مدرسه اخراج کردند. این عمل وحشیانه در روزهای بعد نیز ادامه پیدا می‌کند تا خانواده‌هایی را که پول درخواستی کارگزاران رژیم در مدرسه را ندارند به هر نحو ممکن وادار سازند که این مبلغ را پرداخت کنند.
به دنبال انتشار گسترده خبر شلاق زدن به دانش آموزان کرمانی و افشای این اقدام ضدانسانی، کارگزاران رژیم در آموزش و پرورش، دانش آموزان و خانواده های آنها را تهدید کردند که اگر خبر شلاق خوردن دانش آموزان را تکذیب نکنند، برای همیشه از مدرسه اخراج خواهند شد.
آموزش و پرورش نظام آخوندی اولیای دانش آموزان را در پوشش و بهانه های مختلف از جمله هزینه لوازم التحریر، سرشماری! و «هدیه به مدرسه»! مورد اخاذی قرار می‌دهد. فشار بر دانش آموزان و والدین آنها به ویژه در مناطق محروم کشور عواقب وخامت باری از جمله ترک تحصیل و خودکشی دانش آموزان را به دنبال دارد. در آبان سال ۹۴ یک دانش آموز ۱۲ ساله کلاس ششم ابتدایی در اشنویه در استان آذربایجان غربی به خاطر نداشتن پول «هدیه به مدرسه» دست به خودکشی زد و جان باخت.
مسئول کمیسیون آموزش و پرورش شورای ملی مقاومت ضمن ابراز انزجار از این عمل شقاوت بار علیه نونهالان دانش آموز گفت: تار و پود این رژیم ضدبشری و منفور با جنایت و شکنجه و شلاق در هم تنیده است. توهم میانه روی در فاشیسم دینی حاکم بر ایران که میلیاردها دلار سرمایه‌های مردم ایران را صرف جنگ افروزی و صدور تروریسم به کشورهای منطقه و به خاک و خون کشیدن کودکان و زنان بیدفاع سوریه به ویژه در حلب می‌کند و در داخل ایران نیز از چپاول مردم حتی از طریق زدن شلاق بر تنهای نحیف دختران دانش آموز نیز ابایی ندارد، فریبی بیش نیست.
تا نظام ولایت فقیه بر سر کار است کودکان ایران جز تهیدستی و انواع محرومیتهای جانفرسا و جز سرکوب و شکنجه سهم دیگری از زندگی ندارند. تنها راه درمان همه این دردها اتحاد و همبستگی همه اقشار برای سرنگونی نظام ولایت فقیه و استقرار آُزادی و دموکراسی در ایران است.

کمیسیون آموزش و پرورش شورای ملی مقاومت ایران
۲۱ مهر ۱۳۹۵ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۶)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *