عکاظ عربستان سعودی:‌ رجوی: استبداد زیرپرده دین رژیم ولایت فقیه آینده‌ای ندارد

مریم رجوی

مریم رجوی – افطار رمضان

روزنامه عکاظ عربستان سعودی گزارشی از مراسم افطار مقاومت ایران در پاریس که با حضور خانم مریم رجوی و با حضور شخصیتهای عرب و فرانسوی برگزار شد منتشر کرد.

عکاظ عربستان سعودی ۳۰اردیبهشت۹۷

رئیس‌جمهور منتخب مقاومت ایران مریم رجوی تأکید کرد استبداد تحت پوشش دین در ایران در حداکثر شکنندگی است و هیچ آینده‌ای ندارد. او افزود هنوز امواج قیام با اعتصاب و تظاهرات مردم شهرهای مختلف ادامه دارد و جامعه ایرانی در جوشش به‌سر می‌برد. اعتراضات در شهرهای مختلف ادامه دارد و هدف آن سرنگونی رژیم آخوندی است.

رجوی در سخنانی که روز شنبه در مراسم ماه رمضان در مقر مرکزی شورای ملی مقاومت ایران در اورسور اواز تحت عنوان «پیام اسلام صلح و آزادی» ایراد کرد گفت رژیم ولایت فقیه که به مردم ظلم می‌کند بدترین دشمن مردم است و تاریخ اسلام حاکمانی فاسد تر و جانی‌تر از این حاکمان دجال دین‌فروش به خود ندیده است

او ابراز امیدواری کرد این ماه ماه رهایی و صلح و همبستگی مردم جهان شود و خلقهای خاورمیانه به‌ویژه خلق برادر سوریه از جنگ و ویرانی و کشتار و سلطه ننگین ولایت فقیه رها شوند.

رجوی به‌رسمیت شناختن شورای ملی مقاومت ایران به‌عنوان جایگزین دموکراتیک رژیم ایران را گامی ضروری برای رهایی از رژیم کنونی دانست. او افزود، این برای جبران سیاست مماشاتی که طی چندین دهه ادامه داشت و به طولانی‌تر شدن عمر ملاها انجامید ضروری است.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *