معجزه دعا و اصلاح دل ـ رهنمودهای داهیانه

چراغ جادو

چراغ جادو

خوب شد آغا با مسئولان و مدیران دولت تدبیر و امید جلسه داشته و رهنمودهای لازم را دادند، انصافاً این راهنمایی‌های داهیانه مو لای درزش نمی‌رود، یک لحظه دل بدهید، یعنی با گوش و چشم دل به این افاضاتتوجه کنید: «کلید حل مشکلات، «دعا، یاد خدا و اصلاح دل‌ها» است و «ماه رجب عید کسانی است که قصد اصلاح قلوب خود را دارند».

بله این فقط روحانی نیست که کلید حل مشکلات را در دست و جیب خود دارد، حضرت آغا هم زیر قبایشان یک چیزهایی دارند، منتها چشم بصیرت می‌خواهد که ببیند. البته از آنجا که به‌جز خود آغا کس دیگری چشم بصیرت ندارد، خود ایشان گاهی رو می‌کنند. مثل همین قضیه حمایت از کالای ایرانی و این‌که جوانان قدری تعصبشان را از تیم های رئال و بارسلون معطوف تولید داخلی بنمایند تا مشکل عقب‌ماندگی‌های تکنیکی و تاکتیکی و پراتیکیو شاید هم سرامیکی و سیاتیکی مربوط به عصب سیاتیک توسعه صنعتی به هول و قوه اقتصاد مقاومتی حل شود.

متقابلاً ریشه همین بدبختی‌ها هم در این است که مسئولان دعا و یاد خدا را فراموش کرده‌اند و همه‌اش به‌فکر اختلاس و رانت و کذا و کذا هستند.

رهبر معظم فرمودند: «تقوا و اجتناب از گناه، خیانت و دنیاطلبی که عامل ایستادگی و برای مسئولان از اوجب واجبات است، در گرو تقویت ارتباط با خداست». بله با این بیانات داهیانه، آغا حجت را برهمه تمام کرده و حرف آخر را در مسیر پرشکوه پیشرفت و توسعه زدند. این رهنمودها نه تنها برای ما ایرانیان بلکه برای همه مسلمانان و اصلاً برای تمامی جهانیان و حتی از شما چه پنهان برای آیندگان نیز ضروری و لازم و واجب است. بی‌خود نیست این کشورها و دولتهای غربی و غیرغربی وقت و انرژی خودشان را صرف تحقیقات و آنالیز و مانالیز و از این حرفها کرده و تا دلت بخواد بودجه صرف می‌کنند، آخه راهش رو که «اجتناب از گناه و ارتباط با خداست» را نمی‌دانند. بخورید نوش جانتان، تا شما باشید خدا را فراموش کنید، این آخر عاقبت کسانی هست که دعا نکرده و دلشان را اصلاح نمی‌کنند، شاید هم سلمونی ندارند.

البته کار مسئولان ما از اصلاح دل گذشته و کار به تعمیرات کشیده، توجه کنید

مقام معظم فرمودند: «همه ما مسئولان در جمهوری اسلامی احتیاج به تعمیر قلب خود داریم»، و در پی اظهار فضل ایشان قرار شد: انجام این کار جزو وظایف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی بوده و در کنار واحدهای حراست هر اداره یک سرویس‌گاه و تعمیرگاه قلب احداث شود تا شاید به حول و قوه آغا، فرجی حاصل شده و قلب کل نظام از این سیاهی و شقاوت سرویس و تعمیر شود، البته اگر در زیر تعمیر از هول و وحشت قیام دچار ایست و سنکوب نشود.

بنابراین ما بچه‌های خوب نتیجه می‌گیریم اگر مسئولان و مدیران دزد و کلاش و اختلاس‌گر و رانت‌خوار هستند، اشکال به خودشان برمی‌گردد که به یاد خدا نیستند و قلب‌هاشان را هم سرویس و تعمیر نکردند، یک وقت فکر نکنید که آب از سرچشمه گل است و خدای نکرده دست آغا توکاره.

راستی اصل قضیه را یادم رفت بگم: «ایشان همچنین با ابراز خرسندی از تبدیل شدن مطالبه ایجاد پیام‌رسانها و شبکه‌های اجتماعی داخلی به مطالبه‌‌یی عمومی، گفتند: مسئولان باید امنیت و حریم داخلی مردم و کشور را حفظ کنند. تعرض به امنیت و حریم داخلی مردم «حرام شرعی» است و نباید انجام شود.»

دیگه چی میخواین، آغا حرف آخر را هم زدند، دموکراسی تا دینش. یک وقت فکر نکنید این‌که از در و پنجره و پشت‌بام می‌ریزند تو خونه ملت و آنتن‌های ماهواره را غارت می‌کنند، نیت بدی دارند، خیر، می‌خواهند ملت را کمک کنند تا خدای نکرده به گناه آلوده نشوند، یا این‌که می‌ریزند تو خونه ملت و مهمون‌ها رو میبرن زندون با دستور آغایه، اصلاً و ابدا. خلاصه کارهایی مثل شنود تلفنی یا جاسوسی در فضای مجازی و… همه اینها برای اینه که مردم را به‌ راه راست هدایت کرده و خدای نکرده شیطان گول‌شان نزند.

                                                                                                                                                                                                                                     م.ایمان

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *