هزاران تن در اقلید، ابراهیم رسولی را که با شلیک پاسداران به‌شهادت رسید، تشییع کردند

قیام-ایران-شورای-ملی-مقاومت-ایران

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

پیکر پهلوان سید ابراهیم رسولی فرزند رشید مردم اقلید (استان فارس) در روز یکشنبه اول بهمن با شرکت هزاران تن از مردم این شهر به خاک سپرده شد. ابراهیم رسولی که به جوانمردی و اخلاق پهلوانی و کمک به مستمندان در میان مردم اقلید شهره بود، در ۲۸دیماه در یورش مزدوران نیروی انتظامی به خانه‌اش به‌شهادت رسید. وی در مقابل پاسداران نیروی انتظامی که به خانه او حمله کرده بودند با اسلحه شکاری به دفاع از خود برخاست. در اثر این درگیری که ۱۰ساعت به طول انجامید این پهلوان دلیر سرانجام بر اثر شلیک پاسداران جان باخت.

خسرو رزمجویی، فرمانده جنایتکار نیروی انتظامی اقلید برای رفع و رجوع این جنایت رذیلانه، ابراهیم را «شرور» خواند و ضمن سر‌هم بندی کردن یک لیست از مواد مخدر که به دروغ مدعی شد در خانه ابراهیم رسولی پیدا کرده، مدعی شد که او خودکشی کرده است (باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به سپاه پاسداران -۲۸دی ۹۶).

نظام سفله ولایت فقیه که خود را در محاصره خشم و انزجار مردم ایران یافته است با توسل به اتهامهای رسوای «قاچاقچی» و «مرگ بر اثر خودکشی» و «تزریق مواد مخدر» و… مذبوحانه تلاش می‌کند تا جنایتهای خود را رفع و رجوع کند. چیزی که جز بر خشم و انزجار مردم به‌پاخاسته در سراسر کشور نمی‌افزاید.

هزاران تن از مردم اقلید با شرکت گسترده در مراسم خاکسپاری شهید ابراهیم رسولی با شعارهای «عزا عزاست امروز روز عزاست امروز، سید مظلوم ما پیش خداست امروز»، «ای سید ما سرور ما جای تو خالی است، رفتی به سفر اکبر ما جای تو خالی است» خشم و انزجار خود را از یاوه‌گوییهای رژیم علیه این پهلوان مردمی ابراز کردند.

خونهای فرزندان دلیر ایران‌زمین که در نقاط مختلف کشور به دست پاسداران و شکنجه‌گران بر زمین ریخته می‌شود آتش قیام علیه جلادان حاکم بر ایران را شعله ورتر می‌سازد.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
۲بهمن ۱۳۹۶ (۲۲ژانویه ۲۰۱۸)

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *