هشدار رسانه حکومتی از تبدیل پروژه‌های نرم به پروژه‌های سخت علیه رژیم

201611177144156080191-2222

روزنامه مشرق از رسانه‌های باند خامنه‌ای نوشت:‌ حضور کسانی مثل گینگریچ، بولتون یا جولیانی که تعهد بالایی نسبت به حمایت از مجاهدین دارند می‌توانند شکل تهدیدات علیه نظام را از مسیر پروژه‌های نرم به پروژه‌های سخت تبدیل نماید.

سابقه سه فرد در حمایت از گروههای ضد (نظام) به‌خصوص مجاهدین بسیار برجسته و پررنگ می‌باشد. حضور این افراد در نشست اخیر مجاهدین در پاریس خود می‌تواند شاهد این مدعا باشد.

روزنامه مشرق نوشت:‌ گینگریچ در مقاله‌یی که سال گذشته در «واشینگتن‌تایمز» نوشت، مانند دیگر مواضعش مدعی بود که نظام ایران دیکتاتوری است. او همچنین درباره مواضع منطقه‌یی جمهوری ‌اسلامی ایران نگران و مدعی است که «تهران به‌راحتی از گروه‌های تروریستی در منطقه حمایت مالی می‌کند…»

این روزنامه باند خامنه‌ای اضافه کرد:‌ هم‌چنین، جان بولتون، در نشست مجاهدین می‌گوید: «بگذارید صریح بگویم که این موضوع (حمایت از گروه‌های حامی سرنگونی جمهوری اسلامی) باید سیاست اعلامی ایالات‌متحده‌ آمریکا و همه دوستانش باشد تا این کار را – سرنگونی نظام ایران- در نزدیک‌ترین فرصت ممکن انجام دهند.»

روزنامه حکومتی مشرق همچنین نوشت: رودی جولیانی هم که همواره به‌عنوان یک فرد ضد (رژیم) مطرح است طی سخنانی در واشینگتن، نظام را «تنها و بزرگترین حامی تروریسم در جهان» معرفی می‌کند و می‌گوید: «تصور کنید دادن صدها میلیون و میلیارد دلار به این رژیم، چه مفهومی دارد. اگر آنها بزرگترین حامیان تروریسم در جهان هستند، این به آن مفهوم است که از تروریسم بیشتری حمایت خواهند کرد».

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *