رضا ملکی – هشدار نسبت به حذف فیزیکی احمد منتظری

رضا ملکی 2222

رضا ملک از معاونان سابق وزارت اطلاعات در زمان ریاست آخوند فلاحیان طی یادداشتی نسبت به حذف فیزیکی احمد منتظری به‌دلیل انتشار فایل صوتی آقای منتظری درباره اعدام ۳۰ هزار زندانی مجاهد و مبارز در سال ۶۷ هشدار داد.
وی طی یادداشتی با عنوان: ”احمد منتظری-بازداشت! ترور! و یا تسلیم؟ سه گزینه پیش روی پس از احضار! از جمله نوشت: «بهم ریختگی دستگاه فاسد قضا — بحران مشروعیت رژیم با افشای پشت پرده‌ی قتل‌عام ۶۷ این احتمال که، دست به حذف اتفاقی! منتظری بزنند را محتمل کرده است! ! ?ضرورت پشتیبانی تمام قد از آقای منتظری ضرورتی حتمی است. رژیم بار دیگر غافلگیر شد و در مقابل انتشار فایل صوتی با دستپاچگی تمام، برای دفاع از مشروعیت نداشته‌اش، سراسیمه قاضی‌القضات خون ریزش را به صحنه فرستاد!
در این گیر و دار آنان فعلاً امید بسته‌اند به عقب‌نشینی احمد منتظری! به‌ویژه ممانعت از افشاگریهای بیشتر او. لذا در وحله‌ی اول سعی در ارعاب و تطمیع او خواهند کرد تا بدین روش او را کنترل نمایند. در گام بعد ممکن است رژیم با اقدام نابخردانه درصدد حذف او به روش داعش گونه برآید! و سپس ضارب را خودسر معرفی کرده، هم خود را برهانند و نیز فضای به‌وجود آمده را تحت کنترل در آورند!».
خاطرنشان می‌شود رضا ملک معاونت سابق تحقیق و بررسی وزارت اطلاعات آخوندها در دوران آخوند فلاحیان در یک نوار ویدئویی که در سال ‌۱۳۸۷ منتشر شد، برای اولین بار در یک اعتراف تکان‌دهنده اعلام کرد: «… رژیم آخوندی در جریان قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ‌۱۳۶۷، ۳۳‌ هزار و ۷۰۰ نفر را اعدام کرده است. اعدام‌شدگان در گورهای جمعی دفن شدند… ».

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *