پاسدار نقدی خطاب به باند رفسنجانی – روحانی: با جریانی مواجه هستیم که از عمروعاص هم بدتر است

پاسدار نقدی22

پاسدار محمدرضا نقدی سرکرده بسیج ضد‌مردمی با اشاره به این‌که عده‌یی نفوذی می‌خواهند راه رابطه با آمریکا را هموار کنند، باند رفسنجانی – روحانی را زیر ضرب برد و گفت: «امروز با جریان منافقی که از عمر و عاص هم بدتر و پیچیده‌تر است مواجهیم. این نفوذیها ثروت اندوزی می‌کنند و با ایجاد اختلاف طبقاتی، فقرافزایی می‌کنند، بعد خودشان می‌آیند برای فقرا دلسوزی می‌کنند» .
وی که در یک گردهمایی شرکت کرده بود، افزود: «این گروه، بسیجیان را تندرو خطاب می‌کنند، به این دلیل که در دفاع از انقلاب لحنش تند بوده یا انتقادش را فریاد زده، اما آمریکا را با تمام شرارتهایش خوب می‌داند و تمام جنایت هایش را به خوبی تفسیر می‌کند و می‌گوید باید با اینها کنار آمد و دوست شد» .
وی افزود: «کسانی که بی‌بند و باری و فساد را تشجیع می‌کنند، کنسرتها و نشستهای فاسد آن‌چنانی را ایجاد می‌کنند و بعد خودشان می‌آیند نزد علما و مراجع و می‌گویند، انقلاب اسلامی چه کرد؟ !» .
سرکرده بسیج تأکید کرد: «این افراد واردات پرحجم و بی‌قاعده کالا را ترتیب می‌دهند، بعد در قبال ورشکستگی کارخانه‌ها و تعطیلی تولید ملی می‌گویند باید برویم روابط خارجی را با غربیها تسهیل کنیم و با آمریکا کنار بیاییم تا مشکلات حل شود» .
وی با تأکید بر این‌که این گروه از نفوذیها قصد دارند حق و باطل را با هم درآمیزند و در فضای غبار آلود، دشمن اصلی را، دیگری معرفی کنند، افزود: «طرح و برنامه دارند تا مثلاً عربستان را دشمن اصلی معرفی، از آن طرف با آمریکا کنار بیایند و رابطه برقرار کنند» .
بیشتر بخوانید:
یک عضو مجلس ارتجاع: فقرا زیر چکمه‌های بی‌تدبیری دولت له می‌شوند
در یک درگیری باندی روح الله بیگی ئیلانلو نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس ارتجاع با اشاره به وضعیت وخیم اقتصادی و اعتراف به بی‌کفایتی کارگزاران دزد و غارتگر رژیم، به آخوند روحانی حمله کرد و گفت: «با وضع اقتصادی کنونی فقرا و ضعفا هستند که زیر چکمه‌های بی‌مدیریتی مسئولان لگدمال می‌شوند» .
وی که با خبرگزاری بسیج مصاحبه می‌کرد با اشاره به این‌که هدفمندی یارانه‌ها غیرکارشناسانه بود گفت: «هدفمندی یارانه‌ها به نام ضعفا و به کام اغنیا شد، ضعفا فقیرتر و اغنیا غنی‌تر و چوبش را فقرا خوردند لذا هیچ برنامه‌ای در برنامه اقتصادی دولتها دیده نشده و اگر هم هست دچار روزمرگی شده و هیچ گلی بر سر مردم فقیر نزدند» .

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *