پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند به‌مناسبت روز جهانی کارگر و روز معلم

abolghasem_folad222

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از بستگان مجاهدان اشرفی که در زندان گوهردشت کرج محبوس است به‌مناسبت روز جهانی کارگر و روز معلم پیامی فرستاد.
متن این پیام از این قرار است:
در حالی در آستانه روز جهانی کارگر و روز معلم قرار داریم که تعدادی از نمایندگان کارگران و معلمان میهنمان صرفاً به‌علت درخواست حقوق صنفی خویش از طرف رژیم بنیادگرای آخوندی و با تمسک به اتهام واهی ضدیت با امنیت ملی (بخوانید آخوندی) به حبس و زنجیر و دار کشیده شده‌اند. آخوندهای فاشیست و بنیادگرا بعد از سرکشیدن جام زهر اتمی و در آستانه سرکشیدن جام زهر منطقه‌ای در برجام ۲ و در حالی‌که رژیم آخوندی جرأت بر زبان آوردن بزرگترین برجام پیش روی خود که همانا قیامهای مردمی می‌باشد، را ندارد. و در حالی‌که ذاتاً نه می‌تواند و نه می‌خواهد مشکلات کارگران، معلمان، پرستاران، بازنشستگان و دیگر اقشار این میهن را حل نماید.
رژیمی که اساسی‌ترین اهدافش غارت و چپاول منافع مملکت و در صحنه داخلی هم تنها ابزارش ایجاد رعب و وحشت و سرکوب و شکنجه و اعدام است. برماست که با فریادهای کار، نان، آزادی با رزم سرنگونی و با تمام وجود به تمامیت رژیم ضدبشری آخوندی بشوریم و بشورانیم.
بر خود واجب می‌دانم حمایت و همدردی خویش نسبت به اعتراضات و مطالبات برحق عنوان شده در اعلامیه آقایان جعفر عظیم زاده و اسماعیل عبدی که جمع کثیری از کارگران و معلمان کشور را نمایندگی می‌کنند، اعلام نمایم و یاد شهداء سالهای اخیر معلمان و کارگران و زحمت کشان از جمله عباس عمانی، فرزاد کمانگر، محمد علی حاجی آقایی، ستار بهشتی، غلامرضا خسروی و شاهرخ زمانی را گرامی می‌داریم. و با ایمان به این‌که تنها چاره حل مشکلات و مصائب کارگران، معلمان، پرستاران و دیگر اقشار میهن عزیز، در سرنگونی این رژیم ضدبشری و ارتجاعی می‌باشد.
از تمامی کارگران و زحمتکشان درخواست می‌نمایم در همبستگی با معلمان و پرستاران و دانشجویان برای احقاق آزادی، این حق بزرگ مردمی در راستا و با هزار اشرف و ارتش آزادی به‌پاخیزیم و بنیان ظلم و ستم آخوندی را برکنیم.
مرگ بر اصل ولایت‌فقیه
زنده باد ارتش آزادی‌بخش ملی ایران
درود بر رجوی
ابوالقاسم فولادوند. زندان گوهردشت کرج موسوم به رجایی شهر- دهم اردیبهشت ۱۳۹۵٫

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *