کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا: افشای شبکه تروریستی رژیم ایران در اروپا و آمریکا

کنفرانس مطبوعاتی دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا: افشای شبکه تروریستی رژیم ایران در اروپا و آمریکا

کنفرانس مطبوعاتی دفتر شورای ملی مقاومت در آمریکا

نقش محوری وزارت اطلاعات دولت روحانی

در طراحی، تصمیم‌گیری، و پیشبرد طرحهای تروریستی

ضرورت لیست‌گذاری تروریستی وزارت اطلاعات

روز جمعه ۱۲ آبان۹۷(۲نوامبر۲۰۱۸)، در یک کنفرانس مطبوعاتی در دفتر شورای ملی مقاومت ایران در واشنگتن، شبکه تروریستی رژیم آخوندی و طرحهای توطئه‌های تروریستی رژیم در اروپا و آمریکا طی دو سال گذشته افشاء شد.

در این کنفرانس که همزمان به‌صورت زنده بر روی اینترنت و شبکه‌های اجتماعی نیز پخش می‌شد، علیرضا جعفرزاده معاون نمایندگی دفتر شورا در آمریکا لیستی از فعالیتهای تروریستی رژیم را که بیانگر افزایش تروریسم صادراتی رژیم آخوندی در اروپا و آمریکا به‌ویژه علیه مجاهدین و مقاومت ایران است، ارائه داد و از جمله گفت: بعد از قیام سراسری مردم ایران در دیماه سال ۹۶ و از آغاز سال ۲۰۱۸میلادی فاشیسم دینی حاکم بر ایران که موجودیت خود را در مقابل توفان قیام و جنبش مقاومت سازمان‌یافته در خطر جدی می‌دید، طرحها و اقدامات تروریستی خود را به‌طور کیفی افزایش داد و به‌طور خاص وزارت منفور اطلاعات در این طرحهای تروریستی با استفاده از همه تسهیلات دولتی و دیپلماتیک در طراحی و تدارک و اجرای این طرحهای تروریستی نقش محوری داشته است.

جعفرزاده سپس درباره طراحی برای عملیات تروریستی علیه گردهمایی مجاهدین خلق ایران در آلبانی در نوروز سال ۹۷ گفت: در جریان خنثی شدن این توطئه که بعد از استقرار مصطفی رودکی، مسئول ایستگاه اطلاعاتی رژیم در آلبانی طراحی شده بود، دو مأمور رژیم در تیرانا دستگیر شدند.

خنثی شدن توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس

وی همچنین به خنثی شدن توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس پرداخت و گزارشی از درگیر بودن بالاترین مقامات حکومتی و دولت روحانی و وزارت اطلاعات در طراحی، تصمیم‌گیری، و پیشبرد این طرح شکست خورده را ارائه داد و گفت: اسدالله اسدی دیپلمات ثبت شده و شاغل رزیم در اتریش که در عین‌حال مهره اصلی وزارت اطلاعات آخوندی در اروپا بود در حین رفت و آمدش به لوکزامبورگ برای اجرای این توطئه تروریستی، در خاک آلمان دستگیر گردید. اسدی متعاقباً طبق حکم قضاییه آلمان تحویل مقامات بلژیکی برای محاکمه شده است.

یک دیپلمات دیگر رژیم نیز توسط دولت فرانسه به‌دلیل مرتبط بودن با همین توطئه سوءقصد تروریستی علیه گردهمایی مقاومت در ویلپنت پاریس، اخراج شده است.

وی تأکید کرد دستگیری اسدالله اسدی و اخراج یک دیپلمات رژیم آخوندی از فرانسه تا کنون درگیر بودن دست‌کم دو دیپلمات ثبت شده رژیم آخوندی در این توطئه تروریستی را نشان می‌دهد که وزارت اطلاعات دولت روحانی در تهران آن را طراحی و اجرا کرده است.

دستگیری دو مأمور وزارت اطلاعات آخوندی در آمریکا

جعفرزاده افزود: دستگیری دو مأمور وزارت اطلاعات آخوندی در ماه بعد در آمریکا، حلقه دیگری از این زنجیره توطئه‌های تروریستی رژیم آخوندی بود که این نیز خنثی شد و نهایتاً توطئه تروریستی در دانمارک چهارمین حلقه از عملیات تروریستی خنثی شده وزارت اطلاعات در سال ۲۰۱۸ بوده است.

وی تأکید کرد همین مرور کوتاه نشان می‌دهد که وزرات اطلاعات دولت آخوند روحانی به‌طور متوسط هر ۶هفته یک توطئه بزرگ تروریستی را سازمان داده و هم‌اکنون چندین مأمور وزارت اطلاعات در آمریکا و اروپا در زندان به‌سر می‌برند و این رژیم با موجی از محکومیتهای بین‌المللی و فراخونهای تحریم در همین رابطه مواجه است.

خامنه‌ای و روحانی در رأس همه تصمیم‌گیریهای تروریستی

در کنفرانس مطبوعاتی واشنگتن، نقش ارگانهای دست‌اندر کار فعالیتهای تروریستی، از جمله وزارت اطلاعات و نیروی تروریستی قدس و سازمان اطلاعات سپاه و شورای همآهنگی اطلاعات تشریح و تأکید شد که خامنه‌ای و روحانی در رأس همه تصمیم‌گیریهای تروریستی هستند و شورای عالی امنیت رژیم که ریاست آن با حسن روحانی است، ارگان اصلی تصمیم‌گیرنده برای عملیات تروریستی است و جواد ظریف هم به‌عنوان وزیرخارجه عضو همین ارگان است.

وزارت اطلاعات مهمترین ارگان رژیم در انجام عملیات تروریستی

جعفرزاده گفت: وزارت اطلاعات مهمترین ارگان رژیم در انجام عملیات تروریستی در خارج ایران و به‌ویژه کشورهای غربی محسوب می‌شود و همه توطئه‌های تروریستی سال گذشته با نقش مستقیم این ارگان انجام شده است. از همین رو، مقاومت ایران خواستار لیسست‌گذاری تروریستی وزارت اطلاعات و افشاء و محاکمه همه مزدوران رژیم آخوندی در آمریکا و اروپاست.

در این کنفرانس مطبوعاتی، کتاب جدید الانتشار دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت در آمریکا پیرامون« تشدید تروریسم و جنگ‌افروزی رژیم آخوندی»،رونمایی شد.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *