یک دختر جوان با پرتاب خود به درون رودخانه زیاران در قزوین دست به خودکشی زد و جان باخت

خودکشی دختر جوان222

یک دختر جوان با پرتاب خود به درون رودخانه زیاران در قزوین دست به خودکشی زد و جان باخت.

بنا‌ به گزارشهای منتشر شده در روز یکشنبه ۲۳خرداد، این دختر جوان که از ساکنان شهر ابیک است با حضور در حاشیه رودخانه زیاران خود را به درون رودخانه پرتاب کرد که در نهایت به علت حجم بالای آب رودخانه غرق و جان خود را از دست داد.

روز شنبه ۲۲خردادماه نیز یک زن در اهواز، خود را از روی پل پارک جزیره به داخل رودخانه پرتاب کرد. یکی از کارگران شهرداری اهواز که شاهد صحنه بود برای نجات این زن وارد رودخانه شد، اما خودش نیز طعمه جریان آب شد و به زحمت از آب بیرون کشیده شد. خانمی که اقدام به خودکشی کرده بود، در ابتدای امر فاقد علائم حیاتی بود اما با کمک سایر شهروندان به زندگی بازگردانده شد.

روز سه‌شنبه ۱۸خرداد نیز یک دختر ۱۵ساله در شهرک بهاران سنندج با پرتاب کردن خود از پنجره طبقه پنجم ساختمان مسکونی، به پایین، دست به خودکشی زد و متأسفانه جان باخت.
در همین روز یک دختر ۱۶ساله دانش‌آموز سال سوم، در یک حرکت اعتراضی، در یکی از دبیرستانهای دخترانه، واقع در شهرک غرب تهران، پس از آخرین امتحان دست به خودکشی زد و جان باخت.

طی سال گذشته دست‌کم ۱۸ دانش‌آموز دست به خودکشی زده‌اند. عمده این خودکشیها توسط زنان صورت گرفته است که ناشی از محرومیت و فشار اجتماعی توسط آخوندهای زن‌ستیز می‌باشد.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *